gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

acillll

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

slm kızlar parfüm almam gerek ve bi türlü kara kılamadım.bu söyleyecklerimden ikisini bana önerrseniz sevinirim..wish of love,little blcak dress.timeless.ındependence..şimdden teşk ederrimconcon

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Little black dress..)
    Diğerleri hakkında fikrim yok.

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben aldım littl black dress'i bana oldukça ağır geldi kokusu... yani ben 20 yaşındayım.. bana baya bi ağır geldi... tabiri caizse hacı yağı gibi, :S bin pişmanım aldığıma... neyse hafifi ama bi o kadar tatlı olan wish of lowe harika bence :)

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Bencede wish of lowe harika çok hafif ve tam gen kızlara göre...

5. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    little black dress meleklerin de dediği gibi ağır bi koku,ama seviyorum nedense :) wish of love daha hafif,bence wish of love almalısın :)

acillll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya acillll bi bakın buraya ..

Ya acillll bi bakın buraya ..

Kızlar walla artık kendii yemeye başlıcam sinirden Allahım ya saçlarımın tam ön kısmı ama sadece perçem olan kısımda ceviz büyüklüğünde bir kepeklenme oluştu iki gündür ne olduğunu anlamadım ya kepek tek o noktadamı olurmuş hani onuda geç şampuanın aynı uzun zamandır sac kremim aynı bu nokta neden iki gündür böyle oluyor hemde ufak deil böle sanki yara kabuğu gibi ben alıyorum alan küçük ya,...
  2. yardımmm acillll

yardımmm acillll

slm arkadaşlar bundan 2gün önce doktora kontrole gittim 6+6günlük gebeyim doktor kalp atışlarına bakalım dedi hem alttan baktı hemde normal baktı usg ile kalp atışı yok dedi dopplere gönderdi orada da görülmedi.inanamadım başka hastaneye gittik orda ise bişeyin attığını sölediler fakat eşim emin olmak için dopplere gidelim dedi girdik dopplere baktılar evet bişey atıyor kalp gibi fakat kalp...
  3. acillll 1 saat içinde cvp yazın

acillll 1 saat içinde cvp yazın

ya arkadaşlar sürekli burnum akıyor bıktım artık okulda mendil yetmiyor derste sürekli burnumu çekiyorum ismim sümüklüye çıkacak diye de korkuyorum ne olur yardımm edin.
  4. c ile başlayan bitkiler lazım acillll

c ile başlayan bitkiler lazım acillll

Şimdi de c ile başlayan bitki isimleri istiyorum ama çok mu oluyorum :D
  5. sizce hamilemıyım acillll

sizce hamilemıyım acillll

merhaba melekler acil yardımınızı bekliyorum... eşimle ağustos ayında aktıf cınselliğimizi yaşadık bebek yapmaı düşünuyoruz... eylulün 8de adet olmam gerekırken ben 9da oldum... oldum olmasına ama adet kanı denılemez. kahverengi leke şeklinde bugun adetımın ıkıncı gunu ve hiçbır belırtı yok. yerleşme kanaması dıye bişey duydum acaba o mudur. kaç gun surer peki. ılk defa boyel bırşey yaşadım...

Sayfayı Paylaş