gebe
  1. young angel

young angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Acilllll cevaaaapppp hamilemıyımm

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında young angel tarafından paylaşıldı.

Merhabalar evlenelı henuz bır ay bıle olmadı 20 gundur koruınuyorduk ama son bır haftadır bıraktık aslında ılk gecede korunmadık ama gerı cekılme yoluyla korunduk son 4-5 gundur kasıklarımda ınanılmaz agrı var cok sık wc yw gıdıyorum acaba hamıle kalmam söz konusumu???? Acillll acillll cevap ltf kızlarrrr gercı bu hafta sonu doktora gıdıcem kontrol ıcın ama bu kadar kısa sürede hamıle kalabılırmıyım kı ???

2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    bu işler belli olmuyo canım...allahın işi belli olmaz yani..ama hamile kalmak bu kadar da kolay değil yani biz beceremiyoruz:)...son adet tarihini falan yazsaydın yardımcı olabilirdk...

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kasıkların yeni evli olduğu için ağrıyor tatlım.tabi belli olmaz ilk geceden hamiş olanlarda var ama kasık ağrı sebebin bu deil.sonucu yazsaydın bari.

4. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kasıkagrısı hamılelık belırtılerı arasında ama yınede bellı olmaz

5. zehra nur

zehra nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar ben yeniyim burada aranıza kabul ederseniz cok sevinirim.sizin bilgilerinize ihtiyacım var sat 1temmuz ve 28 günde bir oluyor.yumurtlama dönemimi atlamadan eşimle birlikte olduk.14 veya 15 temmuz olması lazım.şimdi bendeki en büyük belirti kasık bölgem ve karnım cok şiş gazım var sanki sürekli şiş geziyorum.kasık ağrım cok akıntım var birde bikac gündür idrarım sarı ve içinde bayz tortular var.adetime 1 hafta kala kan testi yaptırdım sonuc negatif.acaba hamilemiyim ben

6. Ladyss

Ladyss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bendede aynı belirtiler var kan tahlilini erken ayptırmış olursun bazen değerler düşük olduğu içn hemen çıkamayabilir.hayırlısı olsun bendede nanılmaz kasık ağrısı var.

7. yigitom

yigitom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    yeni evliysen ozamanda sıksık wcye gidersin

8. yigitom

yigitom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    ya bendee artık kendimi dinlemekten yoruldum adetim7gün gecikti umursamıyorum nasıl olsa bişey yoktur diye baksanıza idrarın icindeki tortuları bile gebelik belirtisi sanıyoruz biri bizi durdursun

9. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    bende 4 aylık evliyim 4 aydır her ay hamileyim adet görene kadar bu ay belirtileri takip etmeyi bıraktım şimdi de akrabalar rüyasında beni hamile görüyolar:) nasıl kafamızdan silcez bilmiyorum her şey hamilelik belirtisi gibi geliyo:(

10. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar mrb. Allah hepinize sağlıklı bebekler versin inşallah.. bildiğim kadarıyla hamileliğin ilk dönemlerinde gaz ve şişkinlik oluyormuş.aslında genel belirtileri biliyoruzda acaba bu belirtiler en erken ne zaman başlıyor biliyormusunuz?

Acilllll cevaaaapppp hamilemıyımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

gebelik testi neden geçersiz çıkar gebelik testi geçersiz testinin çıkması Kızlar ben yeni üyeyim rastgele gördüm yeni konu açmayı..hepinize selamlar ve bana yardım edebilecek arkadaşlara da şimdiden tşkler.. Konuya gelince,genelde adetlerim 28 günde 1 olur.düzenlidir..bazen 2-3 günlük gecikmeleri doğal kabul ediyorum.hassas bi yapıya sahibim herşey beni kolay etkilediğinden reglimde değişme...
  2. koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

en iyi koşu bandı hangisi koşu bandı forum tavsiye 2011 en iyi 2011 arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı koşu bandı almak istiyorum.tavsiyeleriniz ne
  3. Acilllll mayo önerisiiiii

Acilllll mayo önerisiiiii

kızlar size birşey danışmam lazımm.ben hiç denize girmedim erkek arkadaşımla gireceğimde mayo alacağım:) ama bir sorun var daha önce hiç denemedim ve göğüslerim biraz büyük :(ne yapmam lazım :(
  4. Sahte kimlikkkkkkk acil cevaaaapppp

Sahte kimlikkkkkkk acil cevaaaapppp

merhaba. benm esım 25 kasım 2012 de yakalandı 11 ay hukum gıymisti fakat yakalandıqı gun eşimde sahte kımlık vardı parmak ızlerınden esimin ismi soy ısmı fılan cıkmıs lakin esime para cezası vermısler yani esimin anlattıgı bana kımlıkten para cezası aldım dedi suandada 11 ayını yatacak bole bırsey mumkunmu sahte kımlık para cezasına cevrılırmı yoksa uzun sure yatacakta banamı...

Sayfayı Paylaş