Acilllll mayo önerisiiiii

Peqasus

Yeni Üye
Üye
Acilllll mayo önerisiiiii
kızlar size birşey danışmam lazımm.ben hiç denize girmedim erkek arkadaşımla gireceğimde mayo alacağım:) ama bir sorun var daha önce hiç denemedim ve göğüslerim biraz büyük :(ne yapmam lazım :(

Sevgili pegasus, sana bir öneride bulunabilmemiz için, vücut tipini, boyunu , kilonu hatta yaşını bilmemiz lazım. Ancak şunu söyleyebilirim, geniş askılı, göğüs kısmı koyu renk ve hareketsiz tasarlanmış mayolar seni daha rahat hissettirecektir. Bir de sana tavsiye ıssız yerlerde denize girmeye kalkmayın. Unutma güvenmek iyidir ama güvenmemek daha iyidir :tik:

Koyu renkler her daim idealdir. Mayo alırken deneyin ve mağazada ki satıcı arkadaşlara sorun. Zaten denedikçe göreceksiniz size hangisi yakışıyor ve vücut kusurlarınızı hangisi saklıyor diye.:)

teşekkür ederimm hepinizee:)yaşım 21 165 boyum 70 kiloyum bacaklarım kilolu deil aslında ama göğüslerim büyük biraz ve birazda göbüş var :utan:canım sağol önerin ama erkek arkadaşım derken nişanlım :):)

teşekkür ederimm hepinizee:)yaşım 21 165 boyum 70 kiloyum bacaklarım kilolu deil aslında ama göğüslerim büyük biraz ve birazda göbüş var :utan:canım sağol önerin ama erkek arkadaşım derken nişanlım :):)

Sevgili pegasus, o halde seçeceğin mayo desensiz, tek renk ve koyu renk, dediğim gibi göğüs kısmını kavrayan bir mayo olmalı. Eğer göğüs kısmın basenlerden genişse mayonun üst kısmı koyu renk, alt kısmı açık renk olmak üzere iki renk te olabilir. 1.65 boyuna 70 kg olduğuna göre biraz balık etlisin. En rahatı kesinlikle mayo seçmendir.

Bir de henüz imzayı atmamışsın, nişanlın da olsa dikkat, gelin ata binmiş ya nasip demiş :tik:

çok teşekkür ederim titan haklısın ne yapacağı belli olmaz bu erkek milletinin ama herkesin içinde utanırım gibi yüzmeyide bilmiyorum hiç giymedim :( öğretsin artık işi ne :mendil:

Geri