gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

açılma süreci

Konu, 'Psikiyatri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İnsanlar bir grupta kendilerini rahat hissetmeye ve gruptaki insanları tanımaya başladıkça bacak ve kolları kavuşturulmuş konumdan rahat açık konuma doğru bir dizi yazılı olmayan hareket kodundan geçerler. Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve Amerika da yaşayan kişiler üzerinde yapılan çalışmalar bu ülkelerdeki ayakta açılma süreçlerinin aynı olduğunu göstermiştir.1. Aşama: Savunmada, kol ve bacaklar kavuşturulmuş. 2. Aşama: Bacaklar açık ve ayaklar yan yana nötr konumda. 3. Aşama: Kol kavuşturmada üstte olan kol açılır ve konuşurken avuç anlık olarak görünür ve geri kavuşturulmuş konuma dönmez. Diğer kolun dış tarafını tutar.
    4. Aşama: Kollar açılır ve bir kol hareketlenir veya kalça üzerine ya da cebe konabilir.
    5. Aşama: Birisi tek bacak üzerinde arkaya yaslanırken diğer ayağını grupta en ilginç bulduğu kişiyi gösterecek şekilde ileri uzatır.Alkol bu süreci hızlandırabilir veya bazı aşamaları ortadan kaldırabilir.

açılma süreci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınların süreçleri

kadınların süreçleri

Her yaşın kendi tercihleri ve anlayışı var İşte kadınların süreçleri SAÇLAR 17 – Yıkamak 25 – Şampuan ve Yumuşatıcı ile yıkamak 35 – Boyatmak, şampuan ve yumuşatıcı ile yıkamak 48 – Boyatmak, bakım yapmak, şampuan ve yumuşatıcı ile yıkamak 66 – Peruğa bakım yapmak FAVORİ SPOR 17 - Alışveriş 25 - Alışveriş 35 - Alışveriş 48 - Alışveriş 66 - Alışveriş MÜKEMMEL BİR BULUŞMA 17...
  2. Beynin bakım süreci: Uyku

Beynin bakım süreci: Uyku

Uyku, aslında tıbbın tam da çözemediği, beynin keşfedilememiş gizemli bir alanı! Hemen hemen bütün canlılar, belirli bir süre çalışır, belirli bir süre dinlenirler. Canlılar geliştikçe, beyinlerindeki uyku ve uyanıklık, gündüz veya gece döngüleri, o canlının aktifliğine göre değişiklik gösterir. Kertenkeleler düzeyinin üstündeki bütün hayvanların uykusunda rüya gördüğü bir dönem var; REM...
  3. Pc açılınca MSN otomatik açılmasın

Pc açılınca MSN otomatik açılmasın

MSN otomatik açılmasın Pc açılınca MSN otomatik açılmasın Bilgisayarınızı açınca, msn programı otomatik açılmasın mı istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Çünkü biz bu yazımızda msn otomatik açılmasın diyen tüm arkadaşlarımız için ilgili bilgileri paylaşıyoruz Melek'ler:) Windwos’unuzu yeniden başlattığınız zaman, MSN Messenger veya Live Messenger’ınızın otomatik olarak...
  4. Messenger'da E Posta Açılmama Sorunu ve Çözümü

Messenger'da E Posta Açılmama Sorunu ve Çözümü

Msn'de E Posta Açılmıyor Yardım Msn'de E Posta Açılmıyor Çözüm Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda msnde durum ekleme hakkında sizlere bilgiler verdikten sonra bu konumuzda da Msn'de E Posta Açılmıyor Yardım isteyen meleklerimize ve sayın misafirlerimize Msn'de E Posta Açılmıyor Çözüm hakkında yardımcı olmak istiyoruz... Msn programında gelen maili açamıyorsanız...
  5. zor süreç

zor süreç

ben klomen ve aynı anda folik asit kullanıyorum 2 gün sonra yumurtlama takibi var kaç mm olması gerekiyor

Sayfayı Paylaş