gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

acilmis konulari silmek yada deyistirmek mümkünmü

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

merhaba actigm konulari silmem yada deyistirmem mümkün mü??? Eyer mümkünse ne yapmam gerekiyor?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Evet değiştirebiliyorsunuz fakat silemiyoruz konuları başlığı ve içeriği değiştirebilirsin. Ben detaylı anlatacagım sana .

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    cok iyi olur ya, tesekürler

acilmis konulari silmek yada deyistirmek mümkünmü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elbise silmek..

Elbise silmek..

Rüyada elbise silmek, kötü bir haber geleceği anlamındadır. Rüyada elbise silmek, kötü bir haber alinacagina isaret sayilir.
  2. Sinavin şekli Ve Konulari

Sinavin şekli Ve Konulari

Madde 30 - (Mülga madde: 30/01/1979 - 2178/8 md.; Yeniden düzenlenen madde: 02/05/2001 - 4667/19. md.) Avukatlık sınavının amacı, stajyerin meslek kuralları bilgisi ile hukuk ilkelerini ve mevzuat hükümlerini olaylara uygulayabilme yeterliliğini değerlendirmektir. Sınav her yıl iki defa yapılır. Sınav tarihleri bir yılın imkan nispetinde iki eşit kısmına bölünmesi suretiyle tespit edilir....
  3. mümkünmüydü?

mümkünmüydü?

İçimdeki onca kalabalığa rağmen yalnızım... Meğer ne çokmuşsun bende Sen gittiğini sandın değil mi? Ben de öyle sanmıştım.. Ama hayır... Her şeyinle kalmışsın, giden sadece bedenin olmuş. Ruhun bende kalmış, gözlerin bende... Hasretin bende kalmış, özlemin bende... Sen bende kalmışsın, ben yalnızlığın içinde... Gözlerinin karasında şimdi gecelerim......
  4. halı silmek

halı silmek

arkadaşlar halı silmek için kullandınız bez deterjan iyi gelen harşey konusunda tercübesi fikri olan varmı lütfen cvp

Sayfayı Paylaş