gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

acımasız hayat

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

hayatta en cok istedıgınız sey nedır ynaı gerceklesmesını ıstedıgınız ve onun ıcın cabaladıgınız ama bazen olmuycak bısey ıcınde ugrastıgınız bır sey buyrun bayanlaar

2. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    ne desemkı olmasını ıstedığım çoksey var mavım hangisini desemkıııı

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    mutlu ve huzurlu bir yuvam olsun diye cok cabaliyorum... Esimle sevgi saygi icinde her daim birlikte yasayalim istiyorum....
    Cok cabaladik, kavustuk... simdi yine ayri düstük... artik kavusalim mutlu yasayalim istiyorum...

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ins hepsını gercekelstırırsın canım gulmem ınş

gülme bunu beğendi.
  5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben ınanıyorum hersey yoluna gırecek ıns bır evladın olucak eıne donuceksın hersy yoluna gırıcek alah saglıklı hayırlı bır evlat allahım sızın mutlulugunuzu daım etsın ınş:D:D

6. smalstorm34

smalstorm34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dogru insan için çabalıyorum...

acımasız hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  2. acımasız msn nickleri

acımasız msn nickleri

Sen gitme, olur mu? Hele sebepsiz, hiç gitme. Söylemekten korkmuyorum, bak. Seni seviyorum. Her gideni kalbimin bir köşesine koyayım dedim, beceremedim. Biliyor musun, hiç endişelenmedim terkedilirken. Bir kaç mutlu anı dışında ne varsa götürmüştür yanında her seferinde Şimdi düşünüyorum da.. Sayamıyorum bile gidenleri. Aklımda bir kaç isim ve gözümün önünde bir kaç flu yüz...
  3. Kızlar hakkında acımasız gerçekler

Kızlar hakkında acımasız gerçekler

erkekler hakkında acımasız gerçekler kızlar hakkında kızlar acımasız gerçekler melekler okulu gerçek yüzü melekler okulunun gercek yüzü Ben bunlara katılmıyorum bence bunları bi erkek yazmış... İki Kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girer hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir. Kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı...
  4. Acımasız Facebook Sözleri

Acımasız Facebook Sözleri

Sosyal paylaşım ağı olan facebook da en çok beğenilip paylaşılan acımasız sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Boşversene, kimin umrundayız ki! Sen \'peki\' dedikten sonra cevap vermeyen erkek niye yaşar ki? Tamamen oksijen israfı! Eski dostumdan sevgili yapabilirim ama eski sevgilimden dost yapmaya çalışmak; 1 metrelik kumaştan entari yapmaya benzer. Giy giyebilirsen!...

Sayfayı Paylaş