gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

acımasız msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sen gitme, olur mu? Hele sebepsiz, hiç gitme.
    Söylemekten korkmuyorum, bak. Seni seviyorum.

Her gideni kalbimin bir köşesine koyayım dedim, beceremedim.

Biliyor musun, hiç endişelenmedim terkedilirken.

Bir kaç mutlu anı dışında ne varsa götürmüştür yanında her seferinde

Şimdi düşünüyorum da.. Sayamıyorum bile gidenleri. Aklımda bir kaç isim ve gözümün önünde bir kaç flu yüz var.

0na Suna de!l
    ßen $adec£ dalgaMa ßakarım
    g£rçekler acıDır gerçeĞ!m
    acıtırım!..

Hayatım Wé FarkLıLıqıM diqéRLéRi qißi séNiNdé caNıNı sıKaßiLir..fasLa qöZé ßatanLarDaNım farKınDayImm

Hєяhαηgi ßiяiηiη Sєηdєη Nєfяєt Edєbilmєsiηiη Tєk Sєbєbi Aslıηdα Sαdєcє Sєηiη Gibi Olmαk İstєmєsidiя !

нayaтın en acıмaѕız şarтlarında вιle yüzüмüzden вedava тeвeѕѕüмü eĸѕιĸ eтмedιĸ вιz ιnѕanları ιnѕan oldυğυ ιçιn ѕevdıĸ...™

Kim, kimi kandırıyor bu alemde? Kumdan kalelerimiz her dalgada yıkılıyor

๑ॐнαуαтıм∂α qєяι ∂öηüşüм кυтυѕυ αçıℓмαz..вєηιм тєq вιℓ∂ιqιм вιя кєяє∂є ѕιℓ∂ιqιм

Kiмśe ĐéiŁiм,
    KiмśeyŁé ĐéiŁiм,
    kéηĐiм ĐéiŁiм,
    kéηĐiмiη hi¢ ĐéiŁiм,
    βurĐa déiŁiм,
    orĐa hi¢ oŁмi¢aм .

TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyorsunuzz

Eskiden yeni insanlarla tanışmayı severdim
    şimdi kime baksam tanıdık geliyor
    Herkes aynı kişiliğe bürünmüş . .
    Bi prenses gelsin dünyaya herseyden habersiz acsın gözlerini hayata.Hiç incilmeden üzülmeden kırılmadan gelsin bi yaşa...

ve...

Bir prens girsin hayatına üzmicek incitmicek kırmıcak sansın wersin kalbini umutla ona...

Sonra yabancılar girsin hayatlarına alt üst etsinler vefasızca.Kirletsinler yaşanan herseyi..kırsınlar prensesin kalbini...
    ‘‘‘ õłŭм БїЯ ỳσќ σŁuѕ ďέϊІ ŷέŋϊđěŊ шǻЯ θІuѕĐŔ

Sén õłŭм.Ü hic düsünMéséndE õłŭм sénİ héeR ZaMan düsünüyoR oLucaqK ...

Darmadağan sabahLarın sahiLinde,
    YıkıLmış evler deprem sonrası içimde bir çığLık!
    Kirpiksiz gözler uykuya varmaz-varıLacak yerLer oLmaLı?
    Rehin bırakıLmış şah damarımdan kanım aksınki,
    Adım intihar kaLsın sende!

Küçük BiЯ Kız Büyütmü$tüm Bén içimde Kaybettim $imdi Onu BiЯyerLeЯde... Yok'yЯé

ßir kaÇ DamLa qözya$ı aKar qözümDen ama NapabiLirim ki ßenimde Ruhum KaYıp HayaTın İçiNde .. KaLbım kıRık paRam paRca ßır HaLde ama KaranLıqın $arTı ßudur MuTLu oLmaLıyıM beLkı De

Vazqeçmiştin hani sen benden!....
    Neden döndün şimdi geri neden!...

Tam alışmışken sensizliğe!.....
    Döndün geri!....
    Bu dünya sensiz durmuş!....
    Dönmüyor sanki

**HayaTımdaki en büyük RisSk^i sana gözLEriMi kaçIrIr İken aLmışTım.

Saçma sapan dünyanızda devam edin çoğalmaya!
    En adi yalanları gerçek gibi sunmaya!
    Tutmayın kollarımdan girmem sizin dünyanıza!
    Çekmeyin kollarımdan başlarım dünyanıza!

acımasız msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mSN nİCKLeri!!!;);)

mSN nİCKLeri!!!;);)

hayattan bıktım nickleri bıktım nickleri hayattan hayal kırıklığı bıkmış nickler Hayatımda kan grubumdan başka pozitif bişey yok!!! HaYDi KıRaLıM HaYaLLeRiMiZi, aÇaLıM PenCeReLeRiMiZi! HaYaT gİrSiN iÇeRi...>> Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!! ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... basTım mühRü göRecek gününü xD ---'..FasuLyédén seviLdim hép..0ynadım...
  2. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  3. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  4. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  5. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...

Sayfayı Paylaş