gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açınmak Nedir bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar size geçenlerde duyupta anlamını bilmediğim ve merak ettiğim bir kelimenin açıklamasını sormak için yazıyorum acaba aranızda Açınmak Nedir bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Açınmak Gelişmek
    Örnek:İçindeki yetenekler uyanarak amacına varmak, gelişmek, inkişaf etmek.

Açınmak Nedir bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnet olmanın yararları ve faydaları birde önemi nelerdir yaz aylarında herkes sünnet diye tutturuyor ama erkenden yapsak dahamı yararlı olur çocuk kaç yaşında ise sünneti yapmak gerekiyor ? İdeal yaşı nedir bu sünnetin.
  2. Açılama Nedir bilen var mı?

Açılama Nedir bilen var mı?

Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?
  3. Açınsama Nedir bilen var mı

Açınsama Nedir bilen var mı

Merhaba ya ben bi kelime duydum da anlamını bilmiyorum merak da ediyorum acaba Açınsama Nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın anlamını
  4. Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyor ve size bir soru sormak istiyorum. Acaba aranızda Âdem Evladı Nedir bilen var mı? Âdem Evladı Nedir biliyorsanız lütfen bana yazınç
  5. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş