gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aciz nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aciz nedir arkadaşlar sorumun cevabını verir misiniz lütfen?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Aciz Ne Demektir adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

Aciz nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Borç ödemeden Aciz Vesikasi:

Borç ödemeden Aciz Vesikasi:

borç ödemeden aciz belgesi aciz vesikası şartları vesikası nedir belgesi acz Madde 105 - Haczi kabil mal bulunmazsa haciz tutanağı 143 üncü maddedeki aciz vesikası hükmündedir. İcraca takdir edilen kıymete göre haczi kabil malların kifayetsizliği anlaşıldığı surette dahi tutanak muvakkat aciz vesikası yerine geçerek alacaklıya 277 nci maddede yazılı hakları verir.
  2. Acizden en Azize

Acizden en Azize

cennet cennet dedikleri birkaç melek birkaç huri isteyene ver onları bana seni gerek seni Kainatın ihtişamı kadar büyük olan aciziyetimieşsiz muhteşemliğin sahibi benim olamayan her şeyin sahibi ve 'ben'im sahibim olan Rahman'a sunarım. Ey evvelin ve gaybın sahibi. şu çirkinliklerle çevrili kainatta küçükalemimde büyük olan dünyadan belki kirli ama samimi yönelişidir kalbimim. Ey büyüklüğü ile...
  3. Aciz Ne Demektir ?

Aciz Ne Demektir ?

Aciz Ne Demek Acizin Anlamı Nedir Sevgili melekler, bu yazımzıda aciz kelimesinin anlamını öğreniyoruz hep birlikte :) Aciz: Bir işe gücü yetmeyen, bir iş yapamayacak durumda olan. İhtiyar imparatorluk, bu genç devlet karşısında âcizdi. Y. K. Beyatlı

Sayfayı Paylaş