gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

'Acne'nin abartı botları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Tamam dolgu topuk botları beğeniyorum hem de çok rahatlar ama Acne 2011 yeni sezonunda görücüye çıkan bu topuklar sizce de biraz fazla abartılmış değil mi? Ayağına taş bağlayıp intihar etmek için denize atlamayı düşünenlerin bu çizmelerle gayet başarılı olabileceği fikrindeyim:)[​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de dolgu topukları çok severim ama bunlar artık dolguluktan çıkıp bayağı dolgun bir hal almış hahaha
    Dışarda giymeye kalksak ki ben giyinemem açıkcası zaten millet bize tuhaf tuhaf bakacaktır:D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hic hos durmuyorlar

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    :S
    zevk meselesi yaa :)

emeğine sağlık canım kuzum :)

'Acne'nin abartı botları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuk odalarında abartı....

çocuk odalarında abartı....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Botlar

Botlar

Topuklu bot çizme seven melişlerim bunlar sizin için ideal (:
  3. Kar Botları

Kar Botları

kar botları kar botu Soğuyan havalardan ayaklarımızda nasibini alıyor.Özelliklede eksilere düşen havalarda oldukça üşüyoruz.Kar zamanları dışarı çıkmaya bile korkar olduk. Hem modaya uygun hemde ayakkalırınızı sıcak tutan botlarmı istiyorsunuz bakan ayağınıza geldiler bile.Hepsi birbirinden güzel ve şık modeller olan bu botlar,karlı günlerde ayakkalırınızı soğuktan koruyarak üşümenizide...
  4. Abartın Bayanlar......

Abartın Bayanlar......

Abartılı bişeyler karalayın hadi bakem...:D:D Bugün Brad Pitt le randevum vardı ama iptal ettim çok yoğunum kahretsin hahaha
  5. bot

bot

botlardan satın alamıyor muyuz

Sayfayı Paylaş