gebe
  1. nefinn

nefinn Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Açtığım 2 konuyu silmek istiyorumm..

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında nefinn tarafından paylaşıldı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsteğiniz yerine getirilmiştir ve her iki konunuzda tarafımca silinmiştir.

3. nefinn

nefinn Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler ya nekadar hızlısın :)

4. sare0703

sare0703 Forum Okuru

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sare, bir sıkıntını açmışsın ve tavsiyeler almışsın konu kapanmış Şimdi neden silmek istediğini anlayamadık. Şimdi bu konuyu silersek diğer üyelerin mesajları da çöpe gidecek, mesaj sayıları düşecek. Bunu yapmamız da pek uygun olmaz. Anlattığın olaydan seni tanıyacak biri olacağını sanmıyorum. Eğer ölüm kalım meselesi değilse, açılan konuları silmiyoruz, zira her konu açan konusunu sonradan silmek isterse bu bizim için bir sorun haline gelir. Bilgin olsun.. :)

6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Titancim bence konuyu acanin ismini cikartirsaniz bu sare icine yeterli ola bilir. böylelikle mesajlar silinmemis olur.... :)

7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili smiley, konu sahibinin ismini çıkarmamız diye birşey sözkonusu olamaz. Tabi üyemizi siteden silmediğimiz sürece. O da böyle birşey henüz istemediğine göre yapacak birşey yok..

8. sare0703

sare0703 Forum Okuru

eger benim için bi sorun olmasa zaten böyle birşey istemezdim.baska actıgım konularda var ama özellikle bunun kapatılmasını istedim.her açtıgım konuyu kapatma gibi bi lüksümün olamayacagını anlayabiliyorum.neyse saglık olsun.yapamıyorsanız zorla yaptıracak değilim.yinede teşekkür ederim.ozaman sizden sunu öğrenmek istiyorum.üyelik iptali nasıl gercekleşiyor?

9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İsteğiniz üzerine üyeliğiniz silinmiştir...

Açtığım 2 konuyu silmek istiyorumm.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elbise silmek..

Elbise silmek..

Rüyada elbise silmek, kötü bir haber geleceği anlamındadır. Rüyada elbise silmek, kötü bir haber alinacagina isaret sayilir.
  2. Cevap istiyorumm..

Cevap istiyorumm..

merhaba arkadaslar bende 1 hafta once asılama oldum ve suan sonuç beklıyorum o kadar cok heycanlıymkı anlatamam su 8 gun gecsede gıdıp test yaptırsam bu arada sıze sormak ıstedıgım bu 8 gun oncesı ben hamılemıyım degılmıyım ogrenemezmıyım yaaaaaa....Lutfen cevap yazın nolurr...
  3. Açtığımız Konulara Nasıl Resim Eklenir?

Açtığımız Konulara Nasıl Resim Eklenir?

Merhaba meleklerim şimdi sizlere paylaşımcı melek grubunda veya yönetimde olmayan meleklerim için sitemize resim eklemeyi anlatacağım. Öncelikle http://imageshack.us/ adresine giriyoruz. Resimde gördüğümüz gibi bir sayfa çıkacak karşımıza. Burada işaretlediğim gibi alt alta 2 kutucuk görüyoruz. İlk kutucuğun yanında işaretli kısımda "browse" yazan yere tıklıyoruz. Karşımıza...
  4. Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)

Sayfayı Paylaş