gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Açtığımız Konulara Nasıl Resim Eklenir?

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim şimdi sizlere paylaşımcı melek grubunda veya yönetimde olmayan meleklerim için sitemize resim eklemeyi anlatacağım. Öncelikle http://imageshack.us/ adresine giriyoruz. Resimde gördüğümüz gibi bir sayfa çıkacak karşımıza.

Burada işaretlediğim gibi alt alta 2 kutucuk görüyoruz. İlk kutucuğun yanında işaretli kısımda "browse" yazan yere tıklıyoruz.
    Karşımıza aşağıda göreceğiniz ekran çıkıyor.

Burada bilgisayarımızda bulunan resimler var yüklemek istediğimiz resme tıklayıp "AÇ" a tıklıyoruz ki onu da işaretledim.:)

Önümüze resimde görünen ekran geliyor. Ve bu ekranda mavi butona "Şimdi Yükle" ye basıyoruz. Sizler için onu da işaretledim.:)

Yükleme tamamlanınca önümüze resmimiz küçük boyutta geliyor. Burada resmimizin altında bazı kodlar görüyoruz. Bu kodlardan "Forum Code" yazanı kopyalıyoruz veee Melekler Mekanı'na geçip açtığımız konuya bu kodu yapıştırıyoruz. Aşamaları resimlerle gösterdim arkadaşlarım.

Konu için yazacağımız herhangi bir şey varsa yazıyoruz ve önizleme butonuna basıyoruz.

Karşımıza konumuz geliyor ve son işlem olarak aşağıya konu düzenleme kısmına gelip işaretlediğim yeri siliyoruz.

Son olarak konuyu aç diyoruz ve konumuz başarılı bir şekilde açılmış oluyor.

Ancak elinizde size özel bir resim yoksa sadece konunuza uygun resim arıyorsanız Melekler Mekanı üyeleri için oluşturduğumuz galerideki binlerce resim içinde arama yapıp aradığınız tarzda resim bulabilirsiniz.

Örneğin melek yazıp aradınız ve önünüze sonuçlar geldi. Bu sonuçlarda resmin hemen altındaki kutucukta bulunan kodu kopyalayıp az önce anlattığım gibi konunuza yapıştırırsanız resmi konunuza dahil etmiş olacaksınız.

İşte bu kadar basit. Kolaylıklar dilerim arkadaşlarım...

aşkkelebeği ve 'tuğçe' bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tek kelimeyle süper anlatmışsın :) Emeğine sağlık canım :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık hayalim...çok güzel anlatmışsın :)

4. aslı01

aslı01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama olmuyo konu nasıl silinir pm nasıl atılıyo off bi ton soru

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım burdaki herşeyi yaptıktan sonra olmaması söz konusu değil.:) Konuları sen silemezsin yöneticilerin işi o PM nasıl atılırı da kimse sorsan söyler. Pm atmak istediğin kişinin profiline gidip iletişim bilgilerine giriyorsun. Orda da açıkça ortada.:)

6. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    valla beni büyük bir sıkıntıdan kurtardınız çok tşk ederim:)

7. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    varya okadar basitki cok basit. anladiysam arap olayim

8. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel anlatmışsın cnm ama ımageshack te hata veriyor :( ben yapamadım galiba :)

9. aşkkelebeği

aşkkelebeği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.224
    Ödül Puanları:
    113
    bende bılmıyordum ıyı oldu teskkrler:D

SadmiN bunu beğendi.
Açtığımız Konulara Nasıl Resim Eklenir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albüm ve resim nasıl eklenir ?

Albüm ve resim nasıl eklenir ?

facebook ta albüm nasıl oluşturulur facebookta albüm nasıl yapılır teşekkürler atatürk albümü yapılır atatürkün albümü Selam arkadaşlarım, şimdi sizlere albüm nasıl oluşturulur ve resim nasıl eklenir anlatıyorum. Aşağıdaki resimleri takip ederek resim yükleyebilirsiniz. Resim yüklemek için önce profilinize giriyorsunuz. Lütfen resim yönergelerini takip ediniz. Bol Resimli Günler :D...
  2. imageshack tan resim nasıl eklenir!

imageshack tan resim nasıl eklenir!

tan resimleri imageshack nasıl yapılır google görsellere nasıl fotoğraf eklenir www.imageshack.us adresine giriyoruz... Anasayfa su sekildedir... gözat dügmesine tiklayin... Yeni bir pencere acilir... Bu pencere bir dosya gösterim penceresidir. Bu pencereden yüklemek istediginiz resim dosyasini bulun ve üzerine tiklayin ( secin ). Sonrada Ac dügmesine tiklayin... Ac dügmesine...
  3. Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)
  4. Faceye Hareketli Resim Eklenir?

Faceye Hareketli Resim Eklenir?

faceye gif nasıl eklenir faceye hareketli resim nasıl eklenir faceye gif ekleme Facebook kullanıcısı meleklerimiz için harektli resimlerin yani giflerin face sayfasına nasıl ekleneceği konusunda açıklamalar yapacağız melekler :) 1- Jpg ve Mp3 uzantılı hareketli resim buluyoruz.(Gif formatındaki hareketli resimler olmuyor)Bu resimlere sağtık yaparak Resim Url’sini kopyalıyoruz.(Firefoxta...

Sayfayı Paylaş