gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Acun ile Arda gerginliği

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ünlü futbol yıldızımız Arda Turan,Acun Ilıcalı hakkında playstations oyununda onu yeneceğini meydan okuyarak anlatan sözler söyleyince olan oldu, Acun Arda'nın ifadesini fena aldı daha doğrusu boyunun ölçüsünü fena aldı...... ACUN'UN İNTİKAMI ACI OLDU!
    SABA TÜMER'İN PROGRAMINDA KENDİSİNE MEYDAN OKUYAN ARDA TURAN'I REZİL ETTİ..

Saba Tümer'in programına konuk olan Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan, Playstation'da Acun Ilıcalı'yı kendisine rakip olarak görmediğini söylemişti. Bu sözleri duyunca çok sinirlenen Acun Ilıcalı, ünlü futbolcuyu düelloya davet etti ve intikamını çok acı bir şekilde aldı. Kendi ofisinde düzenledikleri Playstation kapışmasında Arda'yı çok kötü yenen Acun, bu mutluluğunu yine Saba Tümer'in programında milyonlarla paylaştı.

İşte Acun Ilıcalı'dan bir intikam öyküsü

'Ben o akşam onu duyduğum zaman inanmak istemedim önce. Bana telefonlar geldi, dedilerki; Arda Playstaion'da acayip iddialı, seni kaale bile almadı, o bana rakip falan olmaz dediler. Dememiştir diyorum bir telefon daha geliyor, sonra tabii hemen dvdsini istedim, sonra maalesef o talihsiz görüntüleri seyretmek zorunda kaldım. Benim biricik kardeşim Arda, kalkmış hem de senin gibi çok seyredilen bir programda beni rencide edici ifadeler kullanmış Playstation konusunda.

Açık söyleyeyim, ben dünyanın, Türkiye'nin en iyisiyim iddiasında değilim ama böyle bir ifade açıkcası biraz fazla oldu. Hemen Arda'yı aradım, sen neredesin dedim, abi Florya tarafındayım dedi. Bir yer kararlaştıralım, bakalım bu konuda rakip olabiliyor muyum sana dedim. Tabii dedi, saat 12'de bizim ofiste sözleştik. Dakik çocuktur, 12'yi çeyrek geçe falan geldi. Maça başladık, Ekrem Okumuş var, çok yakın bir arkadaşımız, onu şahit olarak getirdim. Anlaşma yaptık, dedikki; 3 maç kazanan galip olsun. İlk maçı 3-2 yendim.

2. maçta söylemesi ayıptır, 6 tane attım, 6-4 bitti. Orada biraz üzüldüm de sonuçta genç bir kardeşimiz. 3. maçı 90+1'de bir gol atıp 2-1 kazandı. Sonuncu maçta da 3-0 bitti. Son 10 dakika boynu bükük, bu gecce oynayamıyorum falan diyor. Arda'cım dedim, burada yenmek yenilmek önemli değil dedim, bir rezil oldun, Ekrem burada anlatacak herkese. Benim de ağzım çok laf tutmaz açıkcası böyle konularda. Senin de herkese anlatmayacağını düşünerek sana anlatıyorum bunu. bu çocuğun şöyle bir problemi var; halüsinasyonlar görüyor, onları paylaşıyor insanlarla. Bundan sonra hayata bakış açısı değişecektir. En azından insanları rencide etmemesi gerektiğini öğrenecektir. Ben onun ölçüsünü yerine getirdim.'

2. melisa16

melisa16 Forum Okuru

Cevap: Acun ile Arda gerginliği
    ikisinide çok seviom gerginlik de dgl bu tatlı atısma

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
Acun ile Arda gerginliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arda ile Sinem'in Roma Kaçamağı

Arda ile Sinem'in Roma Kaçamağı

arda sinem kaçamağı Uzun süredir aralarındaki aşk dedikodularını yalanlayan Arda Turan ile Sinem Kobal başbaşa Roma'da tatil yaptı...Demekki neymiş arkadaşlar ateş olmayan yerden dumaz çıkmazmış :D:D Sinem Kobal-Arda Turan aşkını kanıtlayan ilk kareler, Roma’da çekildi. Birlikte olduklarını her fırsatta inkar eden ikilinin havaalanında sarmaş dolaş çekilmiş fotoğraflarını Hürriyet ele...
  2. Sevmenin bu denli acı verdiğini ögrendim artık...

Sevmenin bu denli acı verdiğini ögrendim artık...

Yİne soguk geçtİ gecem yİne yapayalniz yürüdüm sokaklarda bİr kabus olsa gerek yaŞadiklarim her ani karanlik her ani aci uyanmak İstersİn ya kabuslarindan bİr türlü uyanamazsin Üşürsün yalnizliğin soğuklugunda kİmsesİz kalirsin yİne uzak dİyarlarda kendİmİ avutmak için Şarkilar söylüyorum haykirarak sonra hiçkiriklarim nakarat oluyor kariŞiyor rÜzgarlara sevmenİn bu denlİ...
  3. Arda İle Sinem Sonunda Öpüştüler...:)

Arda İle Sinem Sonunda Öpüştüler...:)

Arda Turan Sinem Kobal Aşkı Arda Turan Ve Sinem Kobal ÖpüştüBir barışıp bir ayrılan aşıklar Sinem Kobal Arda Turan şimdide Çeşmede görüntülendi...Nihayet sevenlerini sevindiren Sinem ve Arda evlilik kararı aldıklarını da açıklamışlardı bakalım ne olacak bu aşkın akibeti...:D:D Arda ile Sinem Sonunda Öpüştü! Arda Turan ile Sinem Kobal, Çeşme'de aşk tazeliyor. Önceki gün Arda, futbolcu...
  4. Arı Poleni İle Nasıl Zayıflanır ?

Arı Poleni İle Nasıl Zayıflanır ?

Arı Poleni Zayıflamak İçin Arı Poleni ile Zayıflama Sevgili melekler, fazla kilolar tüm toplu bayanların derdi. Ne yapsa bir türlü kilo verermeyen bayanlar çareyi alternatif tıbba yönelmekte buluyor. Arı poleni de zayıflama konusunda hayli etkili olabiliyor. Alternatif tıp tedavileri içinde sayabileceğimiz şifalı arı poleni ile zayıflamak için bakın nasıl bir yol izlemek gerekiyor......

Sayfayı Paylaş