gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı Baba Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı çocuğu
    Sevgili melekler, başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı dördüncü kez baba oldu. Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kızı daha oldu. Erken doğum yapan Subaşı, doğumunu gözlerden uzak Miami'de gerçekleştirdi.

Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında "İhanete uğradım" diyerek Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon olan servetinin yarısını ve aylık 30 bin lira da nafaka istemişti. Ancak Ilıcalı; genç bir kızla aldatıldığını iddia edip boşanmak isteyen eşini ikna etmiş, Eylül 2011'de dava düşmüştü.

Bu arada Acun Ilıcalı'nın ilk evliliğinden Banu; Zeynep Hanım ile evliliğinden de Yasemin ve Leyla adında üç kızı var.

şeyma-subaşı.jpg

2. sensenyo

sensenyo Forum Okuru

zeynep ılıcali biraz ezik

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    anamm ne çabuk geçiyor zaman sanki haber 1 ay önce piyasaya çıkmış gibi geldi bi anda.zaman çok hızlı geçiyor.

TİTAN bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben daha sevgilsiisn hamile olduğunu bile bilmiyordumki hahahah haberlerden dedikodualrdna uzkata kalamışım hahahah

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :puha: e pes yani, burda taze haber için kendimizi paralıyoruz, nasıl okumazsın :puha:

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    affet beni titan hahaha bu aralr heç eyi deyiilim uykumaktan başka haberim yok hahahah

TİTAN bunu beğendi.
  7. feb

feb Forum Okuru

Ben Feblayt konuyla alakasız olarak siteye giremiyorum ne yapicam msn sifremide hatirlamiyorum çünkü skype oldu güncelleyedim msnimde açılmıyor ne yapmalıyım şimdi nasıl aynı isimle açıcam sayfamı offf foruma ulaşmak istiyorum titannnn yarım et

8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Feb, eğer skype açamıyorsan şifre yenileme yapamazsın. O zaman yeni üyelik alman gerekiyor. Sen yeni bir üyelik al herhangi bir isimle, çete gel hallederiz :)

9. feb

feb Forum Okuru

Tamam titan yeni üyelik alıyorum

10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    bekliyorum :)

Acun Ilıcalı Baba Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı

Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı

ÜNLÜ SUNUCUNUN BAŞINA GELMEYEN KALMADI. 'Var Mısın Yok Musun' ile izleyenlerin gönüllerini feth eden Acun Ilıcalı büyük şanssızlık yaşadı. Show TV'de ekrana gelen Var Mısın Yok Musun yarışma programında hem yarışmacılarına önemli ödüller veren hem de ekran başındakilere keyifli anlar yaşatan Acun Ilıcalı, yaz tatilinde sağlık sorunları ile uğraştı. Televizyon gazetesinin...
  2. Acun Ilıcalı Show Tv'den Star Tv'ye Transfer Oldu !

Acun Ilıcalı Show Tv'den Star Tv'ye Transfer Oldu !

acun ılıcalı star tv acun ılıcalı transfer Sevgili melekler, televizyonda muhteşem projelere imza atarak reyting rekorları kıran programlar yapan ve son zamanlarda Survivor yarışmacılarından Merve ile aralarında ki dava sebebiyle sürekli gündemde olan Acun Ilıcalı Star Tv 'tye transfer oldu. Acun Ilıcalı transfer haberleri ile ilgili detaylar şöyle... Acun Ilıcalı'nın Show TV'den...
  3. Acun Ilıcalı Baba Oluyor!

Acun Ilıcalı Baba Oluyor!

acun ılıcalı haberler acun ılıcalı baba oluyor acun ılıcalının çocuğu Sevgili melekler, Takvim gazetesinin haberine göre ünlü yapımcı Acun Ilıcalı baba oluyor! Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bebek bekleyen Ilıcalı oğlu olmasını istiyor. İşte detaylar... Acun Ilıcalı, şimdilerde farklı bir heyecan yaşıyor. Bir süredir birlikte olduğu 23 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen...
  4. Acun Ilıcalı Kayınbaba Oldu

Acun Ilıcalı Kayınbaba Oldu

Ekranlardan ve tv programlarının yanısıra yarışmalardan çok yakından tanıdığımız Acun Ilıcalı artık bir kayınbaba... Swiss otel de gerçekleştirilen düğün törenin de ilk evliliğinden olan kızı Banu Ilıcalı'yı evlendiren Acun'un mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Banu Ilıcalı hayatını Efe Ceyhun ile birleştirdi. Kendilerine biz de melekler mekanı olarak sonsuz mutluluklar dileriz.

Sayfayı Paylaş