gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı Büyük Tepki Aldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı hakkında
    Sevgili melekler, dün gece Yetenek Sizsiniz programını izleyenler görmüştür. Sırf reyting uğruna Acun Ilıcalı rezil bir görüntünün tekrarlanmasına göz yumdu. Sahneye çıkan gruptaki bir çiftin erotik dans yapması üzerine mozaiklenen görüntü Acun tarafından tekrarlatıldı. İlk gösterimde başını çeviren Ilıcalı, Hülya Avşar'ın engellemelerine rağmen gösteriyi tekrarlattı. Bunun üzerine sosyal medyadan Acun Ilıcalı'ya büyük tepki yağdı.
    İşte o tepkiler...

acun-ılıcalı.Jpeg

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    tühhh kaçırdım :D:D bileydim film değil bunu izlerdim hahaha

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Net elinin altında aç seyret hahaha

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    aklıma geldi meraktan ama kocam var şimdi :D şimdi bu haberi görünce dedim tüüü kaçırdık kocakafalı dedi zaten hahaha

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahaha

Acun Ilıcalı Büyük Tepki Aldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı Röportajı

Acun Ilıcalı Röportajı

acun ılıcalı, kimdir, resimleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Yaptığı her işte başarıyı yakalayan Acun Ilıcalı, Bugün'den Şebnem Özcan'a konuşmuş melekler...Bizde o röportajı sizlerle paylaşıyoruz... ‘Var mısın Yok Musun’, ‘Yetenek Sizsiniz’, ‘Yok Böyle Dans’, ‘Survivor’ bütün yaptığınız programlar reytinglerde birinci sıraya yerleşiyor. Söyler misiniz, Ilıcalı’nın...
  2. Acun Ilıcalı Sürat Teknesi Aldı!

Acun Ilıcalı Sürat Teknesi Aldı!

acun ılıcalı, sürat teknesi, yeni oyuncağı, fiyatı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Acun Ilıcalı yaptığı reyting canavarı programlar sayesinde vergi rekortmenliğine doğru koşarken ,kendine oyuncak almaktan da vazgeçmiyor :) Miliyet'in haberine göre, tam bir hız tutkunu olan Acun Ilıcalı, spor otomobiller, motosikletler ve uçaktan sonra şimdide kendisine bir sürat teknesi...
  3. Acun Ilıcalı Baba Oldu!

Acun Ilıcalı Baba Oldu!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı çocuğu Sevgili melekler, başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı dördüncü kez baba oldu. Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kızı daha oldu. Erken doğum yapan Subaşı, doğumunu gözlerden uzak Miami'de gerçekleştirdi. Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında "İhanete uğradım" diyerek Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon...
  4. Acun Ilıcalı TV8'i Satın Aldı!

Acun Ilıcalı TV8'i Satın Aldı!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı tv8 Sevgili melekler, günlerdir magazin basınının gündeminde olan Acun Ilıcalı'nın bir kanal alacağı haberi gerçekleşti. Acun Ilıcalı TV8'i satın aldı. Gazeteciler.com'un haberine göre, Mehmet Nazif Günal, Acun Ilıcalı'ya TV8'i satmaya karar verdi. Ilıcalı ile Günal el sıkıştı. Pazarlık da bitti... İddiaya göre görüşme Acun Ilıcalı'nın...

Sayfayı Paylaş