gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışması tüm heyecanıyla sürerken Gönüllüler takımının üstüste aldığı mağlubiyetler Acun Ilıcalı'yı bile isyan ettirdi. Bu sezondaki gönüllüleri gelmiş geçmiş en başarısız gönüllüler takımı olarak nitelen Ilıcalı gönüllüleri kendilerine gelme konusunda da uyardı..

Survivor'da oyunların neredeyse tamamını kaybeden gönüllüler takımı, Pazar akşamı yayınlanan bölümde de dokunulmazlık oyununu ünlülere karşı yine kaybettiler. Yapılan ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, gönüllüler takımını eleştirdi. Bu sezonki gönüllülerin, Survivor tarihinde gördüğü en başarısız takım olduklarını söyleyen Ilıcalı, böyle giderse yarışmanın yarısında sadece ünlülerin kalacağını da ifade etti.

"SURVIVOR TARİHİNİN EN BAŞARISIZ TAKIMI"
    Gönüllüler takımını güçlü bir ekip olarak oluşturduklarını dile getiren Ilıcalı, "Survivor tarihinin en başarısız takımı gönüllüler. Biz bu gönüllüler takımını oluştururken ünlülerden daha güçlü
    bir takım oluşturalım ünlüleri zorlayalım diye düşünmüştük. Bugünkü mağlubiyete kadar hepsinde bir sebep buldum ama bugünkü mağlubiyette tam dağıldınız anlayamıyorum. Bu gidişle gönüllü kalmayacak. Survivor'un yarısında ünlülerle devam edeceğiz gibi görünüyor. Ben yol yakınken sizi uyarmak istiyorum" dedi.

Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında konuştu

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında konuştu

survivor, ünlüler-gönüllüler, acun ılıcalı, kimdir, röportajı, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışması bitti ama tartışmaları hala devam ediyor melekler...Acun Ilıcalı yarışma ile ilgili konuşmuş bakalım neler söylemiş... “Survivor”da birinciliği Derya Büyükuncu’ya kaptıran Nihat Doğan, bu durumu hâlâ kabullenemedi. Sonuca tepki göstererek “Survivor’ın...
  2. Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Bu sayfa; Özlem Yıldız Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların bir dönem sabah şekeri programlarını sunan başarılı ve güzel sunucu Özlem Yıldız evlendikten sonra ortalıktan kaybolmuştu. Sonrasında doğum yaptı ve mutlu bir evlilik sürdürmeye devam etti. Ancak magazin basınında ara ara boşanacağına dair söylentiler çıktı. En sonunda patlayan Yıldız...
  3. Acun Ilıcalı Baba Oldu!

Acun Ilıcalı Baba Oldu!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı çocuğu Sevgili melekler, başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı dördüncü kez baba oldu. Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kızı daha oldu. Erken doğum yapan Subaşı, doğumunu gözlerden uzak Miami'de gerçekleştirdi. Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında "İhanete uğradım" diyerek Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon...
  4. Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!

Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!

survivor duygu, survivor merve, survivor 2014 ünlüler Sevgili melekler, Survivordan daha önceki haftalarda elenen Ünlüler takımından Duygu Bal, Serenay'ın elenmesinin ardından Merve'ye ateş püskürdü. Duygu Bal, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: "Yarışma başında Merve “ben çok duygusalım.” dedi. Başından beri “Çok Duygusalım “diyipde sonunda mantıklı hareket ediyorum demesi...

Sayfayı Paylaş