Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti
Bu konu; Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışması tüm heyecanıyla sürerken Gönüllüler takımının üstüste aldığı mağlubiyetler Acun Ilıcalı'yı bile isyan ettirdi. Bu sezondaki gönüllüleri gelmiş geçmiş en başarısız gönüllüler takımı olarak nitelen Ilıcalı gönüllüleri kendilerine gelme konusunda da uyardı..

acun_ilicali-58.jpg

Survivor'da oyunların neredeyse tamamını kaybeden gönüllüler takımı, Pazar akşamı yayınlanan bölümde de dokunulmazlık oyununu ünlülere karşı yine kaybettiler. Yapılan ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, gönüllüler takımını eleştirdi. Bu sezonki gönüllülerin, Survivor tarihinde gördüğü en başarısız takım olduklarını söyleyen Ilıcalı, böyle giderse yarışmanın yarısında sadece ünlülerin kalacağını da ifade etti.

"SURVIVOR TARİHİNİN EN BAŞARISIZ TAKIMI"
Gönüllüler takımını güçlü bir ekip olarak oluşturduklarını dile getiren Ilıcalı, "Survivor tarihinin en başarısız takımı gönüllüler. Biz bu gönüllüler takımını oluştururken ünlülerden daha güçlü
bir takım oluşturalım ünlüleri zorlayalım diye düşünmüştük. Bugünkü mağlubiyete kadar hepsinde bir sebep buldum ama bugünkü mağlubiyette tam dağıldınız anlayamıyorum. Bu gidişle gönüllü kalmayacak. Survivor'un yarısında ünlülerle devam edeceğiz gibi görünüyor. Ben yol yakınken sizi uyarmak istiyorum" dedi.

Geri