gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acun Ilıcalı hem sevgilisiyle hemde eşiyle

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı ve sevgilisi acun ılıcalı, eşi, karısı, sevgilisi, şeyma subaşı, zeynep ılıcalı, beraberler, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar.

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Şeyma Subaşı'nın görüntüleri

Acun ılıcalı, c.tesi günü sevgilisi Şeyma Subaşı ile İstanbul'da, pazar günü ise boşanma davası henüz süren eşi ile Bodrum'da teknede gün geçirdi. Hem öyle, hem böyle diyen Acun'un o haberi Melek'ler:)

Acun Ilıcalı, cumartesi günü İstanbul’da sevgilisi Şeyma Subaşı’nın doğum gününü kutladı. Pazar gününü ise Bodrum’da eşi Zeynep Ilıcalı ile aynı teknede geçirdi.

Ünlü televizyoncu, genç sevgilisi Şeyma Subaşı’nın doğum gününü İstanbul’daki Cipriani Restoran’da kutladı. Romantik bir akşam yemeği yiyen ikili, tüm çabalarına rağmen aynı kareye girmekten kurtulamadı.

Acul Ilıcalı ve eşi Zeynep Ilıcalı, Bodrum'da teknede ki görüntüleri

Acun Ilıcalı, bir gün sonra ise Bodrum’da ortaya çıktı. Lüks teknesinde dostlarını ağırlayan Ilıcalı’nın konukları arasında boşanmaya hazırlandığı eşi Zeynep Ilıcalı da vardı.

Zeynep Ilıcalı, Derya Büyükuncu ve İrfan Şahin’in eşleriyle birlikte güneşlenirken, Acun Ilıcalı teknenin iç kısmından çıkmadı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kendi karısı daha güzel bu adamın ya kendine gelmesini istiyorum acunun :D

Acun Ilıcalı hem sevgilisiyle hemde eşiyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

iyi bir eş olmak iyi bir eş olmak için arkadaş olma sitesi Çoğumuz mutlu bir yuva kurmak düşüncesiyle evliliğe adım atarız ama bazen umduğumuzu ve hayallerimizde yaşattığımız evliliği bulamayız ama şu bir gerçekki mutlu olmak bizim elimizde ve beynimizde biter biraz anlayış hoşgörü en önemlisi ise saygı ve sevgidir.Evlilikte mutlu olmak için eşinize hem bir eş hemde arkadaş olun......
  2. Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

acun ılıcalı acun ılıcalı boşandı ilicali bosandi hande subaşı boşandı Hande Subaşı ile aşk yaşayan ve 7 yıllık eşi Zeynep hanımla boşanmaya kadar giden Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı evliliğinden sizlere müjdeli haberler vermek istiyorum.Yakın çevrelerinin söylediklerine göre Acun ve eşi barışma yollarına girmiş ve Acun da bu işe ılımlı yaklaşıyormuş.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum....
  3. Halit Ergenç "Bergüzar benim hem eşim, hemde annem" dedi

Halit Ergenç "Bergüzar benim hem eşim, hemde annem" dedi

halit ergenc halit ergenç bergüzar korel, aşkı, evliliği, resimleri, haberleri hakkında merak ettiğiniz bilgi burada akradaşlar. "Muhteşem Yüzyıl" dizisin de ki üstün başarısı ile oyunculuk kariyerinde hızla zirveye tırmanan Halit Ergenç, eşi hakkında aşk dolu cümleler kurmuş Melek'ler:) 'Bergüzar hem eşim hem de annem' Halit Ergenç'den eşi Bergüzar Korel'le ilgili ilginç...
  4. Acun Ilıcalı Ve Eşi Kızları İçin Buluştular

Acun Ilıcalı Ve Eşi Kızları İçin Buluştular

acun ılıcalının eşi acun ılıcalı eşi ılıcalı ve ilk seda ılıcalının ilk sedanın resmi acun ılıcalı, boşanıyorlar, kızlarının doğumgünü, survivor yapımcısı, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Boşanma davaları sürmekte olan Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı,kızları Leyla'nın doğum günü için bir araya geldiler. İkili, yaklaşık 4 saat süren doğum günü partisinde...
  5. Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı röportajı

Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı röportajı

zeynep ılıcalı acun ılıcalının eşi acun ılıcalının eşinin fotoğrafları zeynep ılıcalı röportaj biyografi acun ılıcalının eşi, zeynep ılıcalı, hello dergisi, röportajı, haberleri burada arkadaşlar. Acun Ilıcalı ile boşanma davası hala süren Zeynep Ilıcalı Hello Dergisi için muhteşem bir röportaj vermiş Melek'lerim. Biz de o röportajdan kesitleri ve haberleri sizlerle paylaşıyoruz :) Acun...

Sayfayı Paylaş