gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acun Ilıcalı KatıldığıTelevizyon Programında Merve'ye Çok Sert Çıktı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı haberleri acun ılıcalı merve

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi magazin basını bir süredir Acun Ilıcalı Merve Büyüksaraç davasını konuşuyor. Bu gece yayınlanan Kenan Erçetingöz'ün programına katılan Acun Ilıcalı Merve ile ilgili çok sert konuştu. Haberin detayları şöyle...

Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika'ya katılan Acun Ilıcalı Merve Büyüksaraç'ın 'Survivor'da bize yemek verildi, Mustafa Topaloğlu'yla 10 haftalık özel bir sözleşma yapıldı, beni bilerek çirkin gösterdiler, görüntülerimi montajladılar' iddialarıyla iligi açtı ağzını yumdu gözünü!

'Merve, Survivor'dan ayrıldıktan sonra ilk röportajını Habertürk'e vermiş.. Ona sormuşlar adada aç kalmak nasıldı diye.. o da cevap vermiş o kadar aç kalıyorduk ki açlıktan hafızamızı kaybediyorduk' diye.. Sonra bir iki yerde keşke katılmasaydım dediğini okudum.. hiçbir şey demedim çünkü insanların görüşlerine saygım var.. Ama sonra ne olduysa oldu ve iftira atmaya başladı..

Yemek veriyormuşum ben.. 22 milyon dolar yatırdığım bir yarışmayı neden baltayayım ben. kafayı mı yedim? Bindiğim dalı keser miyim ben hiç.. Merve çok zavallı. Topaloğlu için 10. haftada ayrıldı diyor, sayı saymayı bilmiyor galiba Mustafa 9. haftada ayrıldı..

Bilerek çirkin gösteriyormuşum onu.. Merve kim ki onun için uğraşıp dur ben şu kızı çirkin göstereyim diyeyim, onun için uğraşayım..

Hayatında kimseden ders almamış o. hayatının dersini vereceğim ona.. Hem hukuki anlamda hem de ahlaki yönden.. '

Acun Ilıcalı KatıldığıTelevizyon Programında Merve'ye Çok Sert Çıktı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı Röportajı

Acun Ilıcalı Röportajı

acun ılıcalı, kimdir, resimleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Yaptığı her işte başarıyı yakalayan Acun Ilıcalı, Bugün'den Şebnem Özcan'a konuşmuş melekler...Bizde o röportajı sizlerle paylaşıyoruz... ‘Var mısın Yok Musun’, ‘Yetenek Sizsiniz’, ‘Yok Böyle Dans’, ‘Survivor’ bütün yaptığınız programlar reytinglerde birinci sıraya yerleşiyor. Söyler misiniz, Ilıcalı’nın...
  2. Acun Ilıcalı Baba Oluyor!

Acun Ilıcalı Baba Oluyor!

acun ılıcalı haberler acun ılıcalı baba oluyor acun ılıcalının çocuğu Sevgili melekler, Takvim gazetesinin haberine göre ünlü yapımcı Acun Ilıcalı baba oluyor! Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bebek bekleyen Ilıcalı oğlu olmasını istiyor. İşte detaylar... Acun Ilıcalı, şimdilerde farklı bir heyecan yaşıyor. Bir süredir birlikte olduğu 23 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen...
  3. Acun Ilıcalı Baba Oldu!

Acun Ilıcalı Baba Oldu!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı çocuğu Sevgili melekler, başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı dördüncü kez baba oldu. Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kızı daha oldu. Erken doğum yapan Subaşı, doğumunu gözlerden uzak Miami'de gerçekleştirdi. Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında "İhanete uğradım" diyerek Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon...
  4. Acun Ilıcalı Turabi'yi Çok Sert Uyardı

Acun Ilıcalı Turabi'yi Çok Sert Uyardı

Acun Ilıcalı, Turabi'nin Üslubunu Sert Dille Uyardı Survivor Allstar'ın 7 Haziran Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı, Turabi'ye "Kolyen'le beraber İstanbul'a gidersin!" dedi. Survivor Allstar'ın 7 Haziran Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı, başta Turabi olmak üzere yarışmacılara sert uyarılarda bulundu. Ilıcalı, Turabi'ye "Üslubun sokakta kavga...

Sayfayı Paylaş