gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acun Ilıcalı 'nın Yeni Oyuncağını Gördünüz mü ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı acun ılıcalı haberleri acun ılıcalı teknesi

Sevgili melekler, yaptığı her programla izleyiciyiden tam not alan, herkesi ekran başına çeken başarılı programcı Acun Ilıcalı teknesini değiştirmiş. Absolute marka teknesini satan Ilıcalı bu kez Genova Yat Fuarından İtalyan yapımı muazzam bir yat almış. İşte Acun Ilıcalı haberleri, işte Acun'un yeni oyuncağı :D:D

2011 vergi rekortmenleri listesinde ikinci sırada yer alan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, bu yaza yeni satın aldığı tekneyle girmeye hazırlanıyor.

Absolute marka teknesini satan Ilıcalı yenisini almak için soluğu İtalya’nın Cenova kentinde yapılan “Genoa İnternational Boat Show”da aldı. Geçen yıl gittiği fuarda sattığı teknenin bir üst modeline bakan ancak beğenmeyen Ilıcalı, son kararını dünyanın en ünlü motor yat markalarından biri olan Azimut’dan yana kullandı. Vatan gazetesinden Zehra Çengil'in haberine göre; ünlü televizyoncu fiyatı yaklaşık 7 milyon dolar (13 milyon TL) olan Azimut 82’den sipariş verdi. 24 metre büyüklüğündeki teknede misafirlerin de kullanabileceği 4 kabin, teknede çalışan personel için 2 kabin, 8 ila 10 tane de yatak bulunuyor. İtalyan yapımı tekne, maksimum hızda 30 knota çıkabiliyor. Ilıcalı’nın aynı zamanda 650 bin dolara aldığı Donzi marka motorlu sürat teknesi bulunuyor. Tüm kış sezonu boyunca yoğun bir tempoda çalışan Acun Ilıcalı’nın yaz aylarında bir mavi yolculuk yapıp dinlenmeyi planladığı öğrenildi. Ilıcalı, geçen yıl da 7 milyon dolara 9 kişilik Cessna Citation XLS uçak satın almıştı.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aman bende bişey sandım 20 katlısı da bende var :)

Atmak serbest demi :))

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

İstediğin kadar atabilirsin Belen, isteyen yer isteyen gargara yapar, sen paso salla gitsin şekerim :D:D:D:D Acun Ilıcalı'ya da hayırlı uğurlu olsun, adam çalışıyor kazanıyor, tabi ki en güzellerinide alacak. Uzun lafın kısası: para paraa senin gözün kör olaaa :D:D

FiRaRi_MeLeK, ßeLeN ve LaViNYaM bunu beğendi.
  4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    701
    Ödül Puanları:
    113
    yazdım bunu bi kenaraaaaa :D:D

yani para para paraa
    senin gözün kör olaaaaa:D:D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bizdede var para ama onların para herhalde farklı dil konuşuyor olmalı. Baksana biz bizdeki parayla en fazla Zara gibi mağazalara gidebiliyoken ( oda zorla) onlar bu mağazaların önlerinden geçmeye bile tenezzül etmiyorlar. Bize neden 0 lar düşman acaba ??

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    para var huzur var, ben hatta 7 sülalem ölene kadar çalışsa böyle OYUNCAK alamayız.Bizdeki paranında bizle sorunu var :hıms:

ßeLeN bunu beğendi.
Acun Ilıcalı 'nın Yeni Oyuncağını Gördünüz mü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Vergi Rekortmeni Acun Ilıcalı

Yeni Vergi Rekortmeni Acun Ilıcalı

acun ilicali acun ılıcalı acun ılıcalı, vergi rekortmenleri, 2011 vergi rekortmenleri, 2011 vergi rekortmeni kim, vergi rekortmeni acun ılıcalı Bu yılın vergi rekortmenleri belli olmuş...Ünlüler arasındaki vergi rekortmeni Acun Ilıcaymış... Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, listede yer alan bir çok iş adamı ve sanayiciyi de geçmiş oldu. Ilıcalı, listede en çok kazanan ünlüler arasında 2.8...
  2. Hiç Böyle Oyuncak gördünüz mü?(Air Swimmers)

Hiç Böyle Oyuncak gördünüz mü?(Air Swimmers)

air swimmers shark video flying shark toys oyuncağı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Geçenlerde facebookta gezerken bir video dikkatimi çekti. Bu video ilginç oyuncaklara aitti. Oyuncak o kadar hoşuma gitti ve videoyu ve oyuncağı hemen araştırmaya koyuldum ve buldum. Eğer fiyatı biraz tuzlu gelmese alacaktım ama gerçekten pahalıymış. Yine de paylaşmak istedim belki siz o kadar seversiniz...
  3. İşte Acun Ilıcalı nın Son Bombası....

İşte Acun Ilıcalı nın Son Bombası....

Acun Ilıcalının Yeni Teknesi Acun Ilıcalı Haberleri Acun Ilıcalı ismini son zamanlarda sık sık duyar olduk gerek yaptığı yarışma programından (Survivor) gerekse kendi haberlerinden sık sık ekranlarda...Şimdide kendi teknesini satıp yerine yeni bir İtalyan yapımı tekne aldığı haberini aldık...Şimdi sizinle paylaşıyoruz... Acun Ilıcalı'nın Son Bombası! Absolute marka teknesini...
  4. Acun Ilıcalı 'nın Bodrum 'da ki Muhteşem Evinden Fotoğraflar

Acun Ilıcalı 'nın Bodrum 'da ki Muhteşem Evinden Fotoğraflar

acun ılıcalının bodrumdaki evi acun ılıcalı bodrum'daki evi Sevgili melekleri, yaptığı her programla olay olan, reytingleri fırlatıp halkın sevgisini kazanan Acun Ilıcalı kış sezonunun bitmesiyle bir nefes aldı ve kendini Bodrum'da ki evine attı. Tatil yaparak kafasını dinlemeye çalışan Acun Ilıcalı bildiğiniz gibi son günlerde Survivor yarışmacılarından Merve Büyüksaraç ile arasında ki...

Sayfayı Paylaş