gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acun Ilıcalı Survivor Röportajı Bilinmeyenler

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı survivor acun ılıcalı survivor 2012

Geçtiğimiz gün halı saha maçında kaşı yarılan
    ünlü program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı büyük başarı yakaladığı projelerinden Survivor ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı Survivor ile ilgili ilk defa duyacağınız bilgileri şimdi sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Yarışmacı seçme kriteriniz ne? Survivor'a katılacak isimleri açıkladığınızda “Bunları kimse izlemez” diye diyorum ama reyting rekoru kırıyorsunuz...

“Var Mısın, Yok Musun?”dan örnek vereyim. Başka bir yapım şirketi olsa yarışmayı yardımlaşma programına dönüştürürdü, ihtiyacı olan insanları çıkarırdı. Oysa bizimkinde her kesimden adam vardı. Zengini de fakiri de. Türkiye panoraması yaratmaya çalıştım, başarılı da oldum. “Survivor”da da ünlü seçerken kriterim şu sorular: “Bu yarışmacı Survivor koşullarına uygun mu?” ve “Benim bu yarışmacının kariyerine nasıl bir katkım olabilir?”

Kariyeri düşüşte ya da duraklama döneminde olan ünlülere öncelik veriyorsunuz. Sonra bu duraklama dönemi bitiyor ve bir anda popüler oluyorlar. Size “Abi beni de götürsene” diyen çok oluyordur...

Mesela bir sonraki Survivor için 30 ünlü bekliyor. Aralarından adaya götürdüklerim oldu, beklettiklerim de. Ne diyeyim, gurur duyuyorum. Demek ki kendilerini ifade etmek için “Survivor”ı doğru platform olarak görüyorlar. Kaldı ki ben de Acun Ilıcalı olarak bir sezon hiç iş yapmasam kendimi hatırlatmak için adaya gitmek isterdim.

İzlerken insanın ister istemez aklına geliyor, mesela Mustafa Topaloğlu'na istese bir dilim ekmek dâhi verilmiyor mu?

Geçen hafta adadayım Mustafa Topaloğlu yanıma geldi. Yüzüme bakıyor, bir şey söyleyecek ama susuyor. Bakıştık bir süre. Gülmeye başladım, o gülmüyor bile. Bakıyor öylece... Derken kulağıma eğildi ve “Bittim ben!” dedi. Adamın cümle kuracak hali kalmamış. Senin anlayacağın sadist olduğumu düşünebilirsin ama bir dilim ekmek bile vermiyorum. Çünkü yarışmacıları aç bırakmazsan ödül oyunlarında canla başla savaşmazlar. Bir sandviç için hüngür hüngür ağlayan ünlüler gördüm ben.

Milliyet

Acun Ilıcalı Survivor Röportajı Bilinmeyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı röportajı...

Acun Ilıcalı röportajı...

acunun motorsikleti Kızıma yıllarca Amerika’dan Christina Aguilera’nın CD’lerini taşıdım Bu sefer kendisini getirdim Hayatımıza Televole’yle girdi. Bu genç adamı ilk orada gördük ve sevdik. 15 dakikalık bir bölümü vardı. Sonra kendi programını yaptı, 4 sene boyunca Acun Firarda ile karşımızdaydı. Sonra Fear Factory ve Survivor derken, asıl bombayı "Var mısın Yok musun?"la...
  2. Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında konuştu

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında konuştu

survivor, ünlüler-gönüllüler, acun ılıcalı, kimdir, röportajı, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışması bitti ama tartışmaları hala devam ediyor melekler...Acun Ilıcalı yarışma ile ilgili konuşmuş bakalım neler söylemiş... “Survivor”da birinciliği Derya Büyükuncu’ya kaptıran Nihat Doğan, bu durumu hâlâ kabullenemedi. Sonuca tepki göstererek “Survivor’ın...
  3. Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı röportajı

Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı röportajı

zeynep ılıcalı acun ılıcalının eşi acun ılıcalının eşinin fotoğrafları zeynep ılıcalı röportaj biyografi acun ılıcalının eşi, zeynep ılıcalı, hello dergisi, röportajı, haberleri burada arkadaşlar. Acun Ilıcalı ile boşanma davası hala süren Zeynep Ilıcalı Hello Dergisi için muhteşem bir röportaj vermiş Melek'lerim. Biz de o röportajdan kesitleri ve haberleri sizlerle paylaşıyoruz :) Acun...
  4. Acun Ilıcalı Röportajı

Acun Ilıcalı Röportajı

acun ılıcalı, kimdir, resimleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Yaptığı her işte başarıyı yakalayan Acun Ilıcalı, Bugün'den Şebnem Özcan'a konuşmuş melekler...Bizde o röportajı sizlerle paylaşıyoruz... ‘Var mısın Yok Musun’, ‘Yetenek Sizsiniz’, ‘Yok Böyle Dans’, ‘Survivor’ bütün yaptığınız programlar reytinglerde birinci sıraya yerleşiyor. Söyler misiniz, Ilıcalı’nın...
  5. Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasının Maliyetini Açıkladı!

Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasının Maliyetini Açıkladı!

bu konu survivor yarışmasının maliyeti ve yarışmacıların aldığı ücretler hakkında bilgilere yer vermektedir. 2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışması geçtiğimiz günler de başladı. Dünya da oldukça ilgili çeken Survivor Türkiye yarışmasının yapımcılığını Acun Ilıcalı üstleniyor. Birçok kişinin çok merak etitği Survivor yarışmasının maliyeti ve yarışmacıların aldıkları ücret konusun da Acun...

Sayfayı Paylaş