gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasının Maliyetini Açıkladı!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu survivor yarışmasının maliyeti ve yarışmacıların aldığı ücretler hakkında bilgilere yer vermektedir. 2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışması geçtiğimiz günler de başladı. Dünya da oldukça ilgili çeken Survivor Türkiye yarışmasının yapımcılığını Acun Ilıcalı üstleniyor.

Birçok kişinin çok merak etitği Survivor yarışmasının maliyeti ve yarışmacıların aldıkları ücret konusun da Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamaların detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

Survivor'ın pahalı bir yapım olduğunu belirten Ilıcalı "Abartısız söylüyorum bu yıl maliyeti 16 milyon TL'yi buldu. Bunun yaklaşık 3 milyonu konaklama ücretimiz. 150 kişilik bir ekiple 90 gün Panama’da kalacağız" dedi.

Ilıcalı, Ünlüler takımındaki isimlerin de iddia edilenin astronomik rakamlar almadığını söyledi.Yarışmaya katılan ünlülerin aldığı rakamın mesleklerini icra ettikleri zaman aldığından fazla olmadığını söyleyen ünlü televizyoncu; 'Yarışmada bulundukları sürede çalışmış olsalardı, ne kazanacaklarsa onu alıyorlar.' dedi.Acun Ilıcalı Taner Tolga Tarlacı'nın tweet'leriyle ilgili olarak ise "Nihat ve Taner ödül oyununu kazandılar. Otele gittiler. Orada ne yaşadıkları beni bağlamaz. Çünkü yarışmacıları adım adım takip etmiyorum" açıklamasını yaptı.

Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasının Maliyetini Açıkladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı Yeni Survivor İçin Arayışlara Başladı Bile!

Acun Ilıcalı Yeni Survivor İçin Arayışlara Başladı Bile!

survivor, acun ılıcalı, yeni sezon, kimler yarışacak, yarışmacılar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı yeni Survivor yarışması için yarışmacı arayışlarına başladı bile! Konuk olarak katıldığı Yerden Yüksek programında gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'ya teklif veren Ilıcalı,telefonla katıldığı Saba Tümer'in programında da Mustafa Topaloğlu'na...
  2. Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında konuştu

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında konuştu

survivor, ünlüler-gönüllüler, acun ılıcalı, kimdir, röportajı, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışması bitti ama tartışmaları hala devam ediyor melekler...Acun Ilıcalı yarışma ile ilgili konuşmuş bakalım neler söylemiş... “Survivor”da birinciliği Derya Büyükuncu’ya kaptıran Nihat Doğan, bu durumu hâlâ kabullenemedi. Sonuca tepki göstererek “Survivor’ın...
  3. Acun Ilıcalı Survivor Röportajı Bilinmeyenler

Acun Ilıcalı Survivor Röportajı Bilinmeyenler

acun ılıcalı survivor acun ılıcalı survivor 2012 Geçtiğimiz gün halı saha maçında kaşı yarılan ünlü program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı büyük başarı yakaladığı projelerinden Survivor ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı Survivor ile ilgili ilk defa duyacağınız bilgileri şimdi sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Yarışmacı seçme kriteriniz ne? Survivor'a katılacak...
  4. Acun Ilıcalı ve Gülse Birsel Bomba Gibi Bir Yarışmayla Geliyor

Acun Ilıcalı ve Gülse Birsel Bomba Gibi Bir Yarışmayla Geliyor

acun ılıcalı gülse birsel yarışması ne zaman başlıyor,acun ılıcalı gülse birselin yeni projesi nedir,gülse birsel ve acun ılıcalı yarışma konsepti Acun Ilıcalı, TV8’deki yeni Yarışma programı için Gülse Birsel’le işbirliği yaptı. İkili, hayata geçirecekleri ortak projeyle Türkiye’nin en komik ismini bulmaya çalışacak. Mizah gücüne ve komedi dalında oyunculuğuna güvenen her yaştan isme...

Sayfayı Paylaş