gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Acun Ilıcalıdan Yasak Aşka Yasak

Herşey Acun Ilıcalı nın eşi aldatıldığını söyleyerek başlamıştı....Acun da az değilmiş yani demek geliyor içimden...:) Senin çoluğun var çocuğun var güzel bir eşin var neyine gerek başka bir sevgili falan filan :S Pöff bu erkekleri anlamıyorum..Neyse biz haberimize bakalım....Peki bu Acun Ilıcalı'nın yasak aşkı şeyme kim...

Acun'dan Şeyma'ya Yasak

Ünlü yapımcı, Twitter'da ilişkisi için yorum yapan aşkına 'sosyal medya engeli' koydu! Subaşı, tüm hesaplarını kapattı..

Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı ile yaşadığı yasak aşk yüzünden eleştiri oklarının hedefi haline gelen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Twitter'da patladı. Subaşı, "Yeter artık, konuşması gereken ben değilim. Beni rahat bırakın" dedi. Ancak bu açıklama, Ilıcalı'yı rahatsız etti.

EMİR BÜYÜK YERDEN!

Sevgilisinin medyaya yansıyan açıklamalarından sonra Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın Twitter ve Facebook hesaplarını kapattırdı. Ilıcalı, Subaşı'nın bundan böyle sosyal medyada yer almasına yasak koydu.

SEVGİLİYE TAŞ ATMIŞTI

Güzel modacı, "İlişkim hakkında konuşması gereken ben değilim" sözleriyle Acun Ilıcalı'ya gönderme yapmıştı.

Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Ben yıllara esir olmuşum Ben sevdaya tutsağım ben yarab Ben yıllara zincir vurmuşum Bu sevdaya yanmışım ben eyvah Sar beni aşk dalgalandıkça Sev diye sormam sevdanla oldukça Tut elimi için kaynadıkça Al işte bedenim senin yaşadıkça Kimi yasaklar bu aşkı kime yasaklar Sevdalar aşk olur büyür feryatlar Kimi yasaklar bu aşkı nedir günahlar Al çekinme senin bu yanan dudaklar Kimi yasaklar bu...
  2. Yasak

Yasak

Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
  3. o yasak bu yasak

o yasak bu yasak

Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK
  4. Emine Ün ve yasak aşkı görüntülendi

Emine Ün ve yasak aşkı görüntülendi

emine ünün yeni sevgilisi emine ün, aldatma, emre kınay ile evliyken yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen ünlünün haberi burda arkadaşlar. Emre Kınay'la evliyken yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen güzel oyuncu ve eski manken Emine Ün, yasak aşkı ile bakın böyle görüntülendi Melek'ler. Emine Ün, ünlü oyuncu Emre Kınay'la evliyken yasak aşk yaşadığı iddia edilen...
  5. Acun Ilıcalı'nın Yasak Aşkı Şeyma Kimdir......

Acun Ilıcalı'nın Yasak Aşkı Şeyma Kimdir......

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Kim Acun Ilıcalının Yasak Aşkı Şeyma Acun Ilıcalının bir süre önce eşi tarafından yapılan açıklamada eşi tarafından aldatıldığını iddia etmişti...Evet Acun Ilıcalı eşini aldatmış bakalım kiminle....Haberini paylaştığımız Acun Ilıcalı şu sıralar sevgilisine twitter yasağı koymuş...Bari deydi mi yuvasını dağıtmaya .... Acunun sevgilisi oldugu iddia edilen Şeyma...

Sayfayı Paylaş