gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acun Ilıcalının boşanması bahara kaldı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

acun boşandı acun ılıcalı boşandımı 2011 ilicali bosandimi ılıcalı boşandımı 2011 acun ılıcalı, zeynep ılıcalı, eşi, boşanıyor, boşandı, boşandımı 2011, boşanacak mı gibi merak ettiğiniz soruların yanıtı bu haberde saklı arkadaşlar.

Zeynep Ilıcalı "Acun beni 20 yaşında ki biriyle aldatıyor" dedi ve çiftlerin arasına ihanetin soğuk rüzgarları girdi. Boşandılar - boşanacaklar derken, çiftin boşanma davası Sorvivor engeline takıldı Melek'ler.

Acun Ilıcalı’nın 7 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı’nın “İhanete uğradım, eşim beni 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyle aldatıyor” diyerek açtığı boşanma davasının 2. duruşması Survivor engeline takıldı.

İlk duruşma 14 Şubat Sevgililer Günü’ne denk geldiği için boşanmak istemeyen çiftin ikinci duruşması geçen cuma günü Beykoz Adliyesi’nde görüldü. Ancak Zeynep Ilıcalı’nın avukatı Altın Mimir, “Boşanma davasının anlaşmalı olarak sonuçlanmasını istediğimiz için yeni duruşma tarihi aldık. Acun Ilıcalı bir süredir yarışma programının çekimleri için Dominik adasında bulunduğu için çift bir araya gelip boşanma şartlarında anlaşma sağlayamadı. Bu nedenle dava ertelendi” dedi. Boşanma davasının yeni duruşma tarihinin 13 Eylül olduğu öğrenildi.

Boşanmaktan vazgeçti iddiası

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın iki yıldır birlikte olduğu üniversite öğrencisi Şeyma Subaşı ile geçen günlerde kesin olarak ayrıldığı ve bu durum üzerine de Zeynep Ilıcalı’nın boşanmaktan vazgeçtiği iddiası da gündeme geldi. Ilıcalı’nın avukatı ise “Zeynep Ilıcalı’nın davayı geri çekmem için bir talebi olmadı” diye konuştu. Zeynep Ilıcalı’nın boşanma kararı aldığı geçen kasım ayından bu yana araya giren aile dostları Ali Taran’ın da etkisiyle eşine karşı daha ılımlı davrandığı ve eve gelip iki kızını görmesine izin verdiği biliniyor. (milliyet)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben boşanmasını istemezdim ama başta ayağını denk alıcaktı kadın bu gururludur ki hala soğuk davranıyordur orası bilinmez

Acun Ilıcalının boşanması bahara kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı Röportajı

Acun Ilıcalı Röportajı

acun ılıcalı, kimdir, resimleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Yaptığı her işte başarıyı yakalayan Acun Ilıcalı, Bugün'den Şebnem Özcan'a konuşmuş melekler...Bizde o röportajı sizlerle paylaşıyoruz... ‘Var mısın Yok Musun’, ‘Yetenek Sizsiniz’, ‘Yok Böyle Dans’, ‘Survivor’ bütün yaptığınız programlar reytinglerde birinci sıraya yerleşiyor. Söyler misiniz, Ilıcalı’nın...
  2. Acun ılıcalının muhteşem evi

Acun ılıcalının muhteşem evi

Acun ılıcalının muhteşem evi hakkında haber varmı kaç para evi ve görüntüleri resimleri var mı meleklerim
  3. Acun Ilıcalı Baba Oluyor!

Acun Ilıcalı Baba Oluyor!

acun ılıcalı haberler acun ılıcalı baba oluyor acun ılıcalının çocuğu Sevgili melekler, Takvim gazetesinin haberine göre ünlü yapımcı Acun Ilıcalı baba oluyor! Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bebek bekleyen Ilıcalı oğlu olmasını istiyor. İşte detaylar... Acun Ilıcalı, şimdilerde farklı bir heyecan yaşıyor. Bir süredir birlikte olduğu 23 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen...
  4. Acun Ilıcalı Baba Oldu!

Acun Ilıcalı Baba Oldu!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı çocuğu Sevgili melekler, başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı dördüncü kez baba oldu. Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kızı daha oldu. Erken doğum yapan Subaşı, doğumunu gözlerden uzak Miami'de gerçekleştirdi. Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında "İhanete uğradım" diyerek Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon...

Sayfayı Paylaş