gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı röportajı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zeynep ılıcalı acun ılıcalının eşi acun ılıcalının eşinin fotoğrafları zeynep ılıcalı röportaj biyografi acun ılıcalının eşi, zeynep ılıcalı, hello dergisi, röportajı, haberleri burada arkadaşlar.
    Acun Ilıcalı ile boşanma davası hala süren Zeynep Ilıcalı Hello Dergisi için muhteşem bir röportaj vermiş Melek'lerim. Biz de o röportajdan kesitleri ve haberleri sizlerle paylaşıyoruz :)

Acun Ilıcalı ile boşanma davası devam eden Zeynep Ilıcalı, Hello! dergisinin sorularını yanıtladı.

Eşi ile şeyla Subaşı’nın adını hiç anmayan Ilıcalı, “Ben yalnız bir çocukluk geçirdim. O yüzden Leyla doğduktan üç yıl sonra Yasemin’i dünyaya getirdim. ınsanın hayatında arkadaş, eş, aile çok önemli yer tutuyor. 70’inde tek başına kalmak çok kötü bir duygu. O yüzden ailenin insan hayatında önemli bir yer taşıdığını düşünüyorum. Sahip olduklarım için şükrediyor ve devamını diliyorum” dedi.

7. YILA ÖZEL SAYI

Dünyanın en çok satan magazin dergisi Hello!’nun Türkiye edisyonu yedinci yaşında 700 sayfalık özel sayı hazırladı.

Geçtiğimiz hafta Doğan Yayın Holding CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ’ın evinde bir araya gelen üç büyük kulübün başkanlarının en özel fotoğrafları da bu sayıda yer alıyor. Derginin ilginç özelliklerinden biri de ağırlığının 2 kilo 700 gram olması.

Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı röportajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı röportajı...

Acun Ilıcalı röportajı...

acunun motorsikleti Kızıma yıllarca Amerika’dan Christina Aguilera’nın CD’lerini taşıdım Bu sefer kendisini getirdim Hayatımıza Televole’yle girdi. Bu genç adamı ilk orada gördük ve sevdik. 15 dakikalık bir bölümü vardı. Sonra kendi programını yaptı, 4 sene boyunca Acun Firarda ile karşımızdaydı. Sonra Fear Factory ve Survivor derken, asıl bombayı "Var mısın Yok musun?"la...
  2. Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

acun ılıcalı acun ılıcalı boşandı ilicali bosandi hande subaşı boşandı Hande Subaşı ile aşk yaşayan ve 7 yıllık eşi Zeynep hanımla boşanmaya kadar giden Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı evliliğinden sizlere müjdeli haberler vermek istiyorum.Yakın çevrelerinin söylediklerine göre Acun ve eşi barışma yollarına girmiş ve Acun da bu işe ılımlı yaklaşıyormuş.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum....
  3. Acun Ilıcalı Röportajı

Acun Ilıcalı Röportajı

acun ılıcalı, kimdir, resimleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Yaptığı her işte başarıyı yakalayan Acun Ilıcalı, Bugün'den Şebnem Özcan'a konuşmuş melekler...Bizde o röportajı sizlerle paylaşıyoruz... ‘Var mısın Yok Musun’, ‘Yetenek Sizsiniz’, ‘Yok Böyle Dans’, ‘Survivor’ bütün yaptığınız programlar reytinglerde birinci sıraya yerleşiyor. Söyler misiniz, Ilıcalı’nın...
  4. Acun Ilıcalı Survivor Röportajı Bilinmeyenler

Acun Ilıcalı Survivor Röportajı Bilinmeyenler

acun ılıcalı survivor acun ılıcalı survivor 2012 Geçtiğimiz gün halı saha maçında kaşı yarılan ünlü program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı büyük başarı yakaladığı projelerinden Survivor ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı Survivor ile ilgili ilk defa duyacağınız bilgileri şimdi sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Yarışmacı seçme kriteriniz ne? Survivor'a katılacak...
  5. Acun Ilıcalı'nın 5 Aylık Kızı Melissa Ilıcalı!

Acun Ilıcalı'nın 5 Aylık Kızı Melissa Ilıcalı!

melissa ılıcalı, acun ılıcalının kızı, acun ılıcalı şeyma subaşı Sevgili melekler, dün gece mübarek Regaip KAndili'nde instagramdan Şeyma Subaşı'nın paylaştığı bu foto hayli ilgi çekti. Subaşı 5 aylık kızı Melissa'yla başörtülü olarak poz verdi... Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'ndan olan kızı Melissa Ilıcalı kandil gecesi İnstagramı salladı. ,,Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile...

Sayfayı Paylaş