gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı'nın Gizli aşkı sevgilisi kim ?

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hülya Avşar'ın İzzet Çapa'ya verdiği röportajda söylediği "gizli bir aşkım var" sözlerinin ardından, sosyal medyada merak edilen gizli aşkın Acun Ilıcalı olduğuna dair söylentiler dolaşmaya başladı.Hülya Avşar iddialara Acunn.com'a yazdığı yazı ile yanıt verdi. [​IMG]
    İşte o yazı;

Ciddiye almamıştım ama kulağıma gelenler hiç hoş değil.

Helin Avşar ve İzzet Çapa'nın benimle yaptıkları röportajda; Onlara yaptığım şakayı izzet'in ciddi sanması güldürdü beni.

Hatta başıma bunun geleceğini tahmin ederek; İzzet'in de dediği gibi yayınlanmasını istememiştim. Ama sevgili İzzet, röportajın bu şaka kısmını yayınlamayı uygun görmüş. İyi tamam da! Peki ya gizli aşkımın Acun olduğunu söyleyenlere ne demeli? Şaka galiba!

Biz Acun'la dostuz, arkadaşız. Böyle de devam edecek. Kısaca kimseye aşık değilim, sevgilim yok.

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    yuhh bende gerçek sandım

Acun Ilıcalı'nın Gizli aşkı sevgilisi kim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

acun ılıcalı facebook acun ılıcalıya yapılan şaka ACUN'UN ŞAKASI ÖLDÜRÜYORDU! İŞTE ÜNLÜ SUNUCUNUN SON REYTİNG NUMARASI... Show TV'nin beğeniyle izlenen yarışması Var mısın Yok musun'da dün gecce yarışmacı koltuğuna aylarca yarışmayı bekleyen Ülkühan oturdu. Yarışmanın renkli karakterlerinden olan Ülkühan'a Acun bir de şaka hazırlamıştı. Ünlü sunucu bütün kutulara 500 bin YTL yerleştirdi ve...
  2. Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Resimleri

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Resimleri

acun ılıcalının eşinin resimleri şeyma subaşı acun ılıcalının sevgilisi şeyma subaşı ılıcalı sevgilisi ılıcalı resimleri [B]Bir sürü önce magazin sayfalarına bomba gibi düşün Acun ılıcalı'nın eşine ihaneti ile gündeme gelen Şeyma Subaşı resimlerini sizlerle paylaşıyorum.Şeyma henüz 20 yaşında ve yok böyle dansın kostümlerini dizayn ediyor.Bu ilişkinin duyulmasından sonra Acun'un eşi Zeynep...
  3. Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

acun ılıcalı, uçak almış, havayolu şirketi, yeni girişimleri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Acun Ilıcalı durmak bilmiyor.Her yaptığı program tutan ve olay olan Ilıcalı'nın elinden birşey kurtulmuyor melekler,şimdi ki hedefi ise bir havayolu şirketi kurmakmış! Gazeteci Rahşan Gülşan Acun'un bu haberini alınca doğrulatmak için onu aramış.Gülşan'ın ağzından...
  4. Acun Ilıcalı'nın Yasak Aşkı Şeyma Kimdir......

Acun Ilıcalı'nın Yasak Aşkı Şeyma Kimdir......

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Kim Acun Ilıcalının Yasak Aşkı Şeyma Acun Ilıcalının bir süre önce eşi tarafından yapılan açıklamada eşi tarafından aldatıldığını iddia etmişti...Evet Acun Ilıcalı eşini aldatmış bakalım kiminle....Haberini paylaştığımız Acun Ilıcalı şu sıralar sevgilisine twitter yasağı koymuş...Bari deydi mi yuvasını dağıtmaya .... Acunun sevgilisi oldugu iddia edilen Şeyma...
  5. Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı

acun ılıcalı sevgilisi acun ılıcalı şeyma subaşı Sevgili melekler, son günlerde magazin basınını meşgul eden konulardan biri Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'nın hamileleiği ve Acun Ilıcalı'nın kendisini Amerika'ya gönderdiğiydi. Oysa bu son haber yalan haber çıktı. Zira Subaşı İstanbul'da görüntülendi. İşte detaylar... Subaşı, önceki gün Ulus 29'da Mert Vidinli ile çektirdiği...

Sayfayı Paylaş