Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

acun ılıcalının eşinin resimleri şeyma subaşı acun ılıcalının sevgilisi şeyma subaşı ılıcalı sevgilisi ılıcalı resimleri Bir sürü önce magazin sayfalarına bomba gibi düşün Acun ılıcalı'nın eşine ihaneti ile gündeme gelen Şeyma Subaşı resimlerini sizlerle paylaşıyorum.Şeyma henüz 20 yaşında ve yok böyle dansın kostümlerini dizayn ediyor.Bu ilişkinin duyulmasından sonra Acun'un eşi Zeynep Ilıcalı mahkemeye başvurarak eşine boşanma davası açmıştı.İşte olay kadın Şeyma Subaşı
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Okadar güzel bir hatunda değilmiş.
    Acun eşine büyü ayıp etmiş,Kaç yıllık eşi çocuklarının annesi,

Adamlar parayı bol bulunca,eşlerini aldatıyorlar ilk olarak:ruyam:

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye

bu bakış tıpkı sıla.... acısada öldürmez sıla :D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

hahaha acısada öldürmez sıla ha hahaha Hiçte güzelde değil ...

5. sheker_shey

sheker_shey Yeni Üye

bu kızın saçını başını yolmaı bence.Evli barklı adamı yoldan çıkardı zilliiiii ben daha güselim bundan:D:Dhıh şaka bi yana acun'un karısı daha güsel yaaa .Hem gerçi evlilikte güzellik çirklinlik aranmamalı,sadakat olmalı.Neyse bizim aklımz bunların işine ermez valla kimin eli kimin cebinde...

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  6. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye

evet bencede Sıla'ya çok benziyor:)

7. Gülvan

Gülvan Yeni Üye

bende şekerim arkadaşa katılıyorum doğru söylemiş....

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı röportajı

zeynep ılıcalı acun ılıcalının eşi acun ılıcalının eşinin fotoğrafları zeynep ılıcalı röportaj biyografi acun ılıcalının eşi, zeynep ılıcalı, hello dergisi, röportajı, haberleri burada arkadaşlar. Acun Ilıcalı ile boşanma davası hala süren Zeynep Ilıcalı Hello Dergisi için muhteşem bir röportaj vermiş Melek'lerim. Biz de o röportajdan kesitleri ve haberleri sizlerle paylaşıyoruz :) Acun...
  2. Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı boşanmaktan vazgeçti Melek'lerim

acun ılıcalı zeynep ılıcalı boşanma davası boşandımı boşandı boşanmadı barıştı resimleri haberleri burada arkadaşlar. Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı, boşanma kararı almıştı (bkz: Acun Ilıcalı boşanma) bu karar devam ederken, magazin dünyasında Acun Ilıcalı ve Sevgilisi Şeyma Subaşı'nın el ele görüntüleri ile haberler düşmüştü. Hello Dergisi için muhteşem bir röportajla bizimde gündemimize...
  3. Acun Ilıcalı'nın Gizli aşkı sevgilisi kim ?

Hülya Avşar'ın İzzet Çapa'ya verdiği röportajda söylediği "gizli bir aşkım var" sözlerinin ardından, sosyal medyada merak edilen gizli aşkın Acun Ilıcalı olduğuna dair söylentiler dolaşmaya başladı.Hülya Avşar iddialara Acunn.com'a yazdığı yazı ile yanıt verdi. İşte o yazı; Ciddiye almamıştım ama kulağıma gelenler hiç hoş değil. Helin Avşar ve İzzet Çapa'nın benimle yaptıkları...
  4. Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı....

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Acun Ilıcalıdan Yasak Aşka Yasak Herşey Acun Ilıcalı nın eşi aldatıldığını söyleyerek başlamıştı....Acun da az değilmiş yani demek geliyor içimden...:) Senin çoluğun var çocuğun var güzel bir eşin var neyine gerek başka bir sevgili falan filan :S Pöff bu erkekleri anlamıyorum..Neyse biz haberimize bakalım....Peki bu Acun Ilıcalı'nın yasak aşkı şeyme kim......
  5. Acun Ilıcalı'nın Yasak Aşkı Şeyma Kimdir......

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Kim Acun Ilıcalının Yasak Aşkı Şeyma Acun Ilıcalının bir süre önce eşi tarafından yapılan açıklamada eşi tarafından aldatıldığını iddia etmişti...Evet Acun Ilıcalı eşini aldatmış bakalım kiminle....Haberini paylaştığımız Acun Ilıcalı şu sıralar sevgilisine twitter yasağı koymuş...Bari deydi mi yuvasını dağıtmaya .... Acunun sevgilisi oldugu iddia edilen Şeyma...
  6. Şeyma Subaşı Resimleri istiyorum sizden

Kızlar mümkünse benimle Şeyma Subaşı Resimlerini paylaşır mısınız? Yeni Şeyma Subaşı Resimleri olursa çok sevinirim ben Şeyma Subaşı hayranıyım:)
  7. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Ayrıldı!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Şeyma Subaşı hamile Acun baba oluyor Bir süre önce magazin dünyasına bomba gibi düşen Acun Ilıcalı'nın baba olacağı haberleri ortalığı karıştırdı. 5 yıllık sevgilisi Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen Acun'un bu ilişkiyi sonlandırdığı haberleri şu an magazin dünyasında dolanıyor. Kendisinin bilgisi dışında hamile kalan sevgilisi ile yollarını ayırdığı...
  8. Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı

acun ılıcalı sevgilisi acun ılıcalı şeyma subaşı Sevgili melekler, son günlerde magazin basınını meşgul eden konulardan biri Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'nın hamileleiği ve Acun Ilıcalı'nın kendisini Amerika'ya gönderdiğiydi. Oysa bu son haber yalan haber çıktı. Zira Subaşı İstanbul'da görüntülendi. İşte detaylar... Subaşı, önceki gün Ulus 29'da Mert Vidinli ile çektirdiği...
  9. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Tatilde!

acun ılıcalı şeyma subaşı acun ılıcalı haberleri acun ılıcalı Sevgili melekler, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı gözlerden uzak Şeyma Subaşı ile bir araya gelmek istedi ancak basından kaçamadı. Bodrum Gümüşlük'te demirleyen Survivor isimli teknede bekleyen Şeyma Subaşı'na sürat motoruyla gelip katılan Ilıcalı, görüntülendiklerinin farkında değildi..
  10. Acun Ilıcalı'nın 5 Aylık Kızı Melissa Ilıcalı!

melissa ılıcalı, acun ılıcalının kızı, acun ılıcalı şeyma subaşı Sevgili melekler, dün gece mübarek Regaip KAndili'nde instagramdan Şeyma Subaşı'nın paylaştığı bu foto hayli ilgi çekti. Subaşı 5 aylık kızı Melissa'yla başörtülü olarak poz verdi... Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'ndan olan kızı Melissa Ilıcalı kandil gecesi İnstagramı salladı. ,,Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile...

Sayfayı Paylaş