gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı'nın Yeni Yarışması "Ütopya"!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı ütopya, ütopya yarışması, tv8 ütopya
    Sevgili melekler, Acun Ilıcalı yeni satın aldığı kanalı Tv8 için çalışmalarına hızla devam ediyor. Hürriyet gazetesinden İzzet Çapa'nın köşesine taşıdığı bilgilere göre Acun Ilıcalı bomba gibi bir yarışmanın hazırlıkları içinde. Dünyanın konuştuğu Ütopya adlı yarışma programı, 15 yarışmacı, boş bir ahır ve ıssız bir arazi ile yeni sezonda TV8 ekranlarında olacak. İşte detaylar....

ütopya.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Acun Ilıcalı'nın Yeni Yarışması "Ütopya"! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

acun ılıcalı facebook acun ılıcalıya yapılan şaka ACUN'UN ŞAKASI ÖLDÜRÜYORDU! İŞTE ÜNLÜ SUNUCUNUN SON REYTİNG NUMARASI... Show TV'nin beğeniyle izlenen yarışması Var mısın Yok musun'da dün gecce yarışmacı koltuğuna aylarca yarışmayı bekleyen Ülkühan oturdu. Yarışmanın renkli karakterlerinden olan Ülkühan'a Acun bir de şaka hazırlamıştı. Ünlü sunucu bütün kutulara 500 bin YTL yerleştirdi ve...
  2. Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

acun ılıcalı, uçak almış, havayolu şirketi, yeni girişimleri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Acun Ilıcalı durmak bilmiyor.Her yaptığı program tutan ve olay olan Ilıcalı'nın elinden birşey kurtulmuyor melekler,şimdi ki hedefi ise bir havayolu şirketi kurmakmış! Gazeteci Rahşan Gülşan Acun'un bu haberini alınca doğrulatmak için onu aramış.Gülşan'ın ağzından...
  3. Acun Ilıcalı'nın Yeni Yarışması "Ütopya" Büyük İlgi Gördü!

Acun Ilıcalı'nın Yeni Yarışması "Ütopya" Büyük İlgi Gördü!

ütopya yarışması, ütopya tv8, acun ılıcalı ütopya Sevgili melekler, TV8 kanalının yeni sahibi Acun Ilıcalı yeni sezonda yepyeni programlarla yayınlar yapacağı kanalı için dur durak bilmeden çalışıyor. Yeni bir yarışma formatıyla yeni sezonda başlayacakolan "Ütopya" yarışması da bunlardan biri. Yarışmaya ilgi son derece büyük olunca hem ekip hem Ilıcalı ne yapacağını çşaşırdı. Zira...
  4. "Ütopya" Yarışması Nerede Çekiliyor?

"Ütopya" Yarışması Nerede Çekiliyor?

ütopya yarışması, tv8 ütopya, acun ılıcalı ütopya Sevgili melekler, çok yakında başlayacak Ütopya yarışması hakkında bilgiler basında yer almaya devam ediyor. Merak edilen konulardan birisi de bu yarışmanın nerede çekileceği. Hemen söyleyelim Ütopya Survivor gibi yurtdışında çekilmeyecek. İstanbul'da dışarıyla bağlantısı olmayan bir arazide çekilecek olan Ütopya'da 15 yarışmacı mücadele...
  5. Ütopya Yarışması Tanıtım Fragmanı

Ütopya Yarışması Tanıtım Fragmanı

ütopya tanıtım fragmanı, ütopya yarışması, tv8 ütopya Sevgili melekler, 15 kişinin biri ahır iki barakadan oluşan bir arazide, iki inek, 25 tavuk ve bir miktar tohumla yaşam mücadelesini izleyeceğimiz yeni yarışma Ütopya'nın tanıtım fragmanı yayınlandı. Merak edenler için tanıtım fragmanın ve başvuru formunu aşağıda bulabilirsiniz... [MEDIA] ÜTOPYA BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Sayfayı Paylaş