gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Acun Resmen Duyurdu:"Tv8'i Satın Aldım!"

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı tv8

Sevgili melekler, günlerdir magazin basınında konu olan Acun Ilıcalı'nın bişr tv satın alıp almadığı haberleri birinci elden doğrulandı. Ünlü yapımcı TV8 kanalını satın aldığını duyurdu. Bir süredir TV8’in satışı için pazarlık yapan taraflar, nihayet anlaşmaya vardı. Konuya ilişkin Twitter’dan bir açıklama yapan Ilıcalı, "TV8 konusunda Sayın Mehmet Nazif Günal ile anlaştık. Satın alma süreci başladı" dedi.

Satışın ardından kanalda ne gibi değişiklikler olacağı ise merak konusu oldu.

acun-tv8.jpg

Acun Resmen Duyurdu:"Tv8'i Satın Aldım!" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  3. AMD, ATI HD 2000 ekran kartı serisini resmen duyurdu

AMD, ATI HD 2000 ekran kartı serisini resmen duyurdu

AMD, ATI HD 2000 ekran kartı serisini resmen duyurdu Ekran kartı duyuruları tarihinde belki de en kötü saklanmış sır olma özelliğine sahip HD 2000 serisi ekran kartları AMD tarafından resmen duyuruldu. 320 akış işleme birimi (stream processing unit) ve endüstrinin ilk 512-bit bellek veriyolu genişliğine sahip modeller liderliği Nvidia'nın elinden almayı planlıyor. Birkaç çeşit masaüstü ve...
  4. Acun Ilıcalı TV8'i Satın Aldı!

Acun Ilıcalı TV8'i Satın Aldı!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı tv8 Sevgili melekler, günlerdir magazin basınının gündeminde olan Acun Ilıcalı'nın bir kanal alacağı haberi gerçekleşti. Acun Ilıcalı TV8'i satın aldı. Gazeteciler.com'un haberine göre, Mehmet Nazif Günal, Acun Ilıcalı'ya TV8'i satmaya karar verdi. Ilıcalı ile Günal el sıkıştı. Pazarlık da bitti... İddiaya göre görüşme Acun Ilıcalı'nın...

Sayfayı Paylaş