gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Acun & Şeyma Miami'de

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

acun, haberleri, hakkında, acun tatile gitti, nereye gitmiş, kiminle gitmiş , haberleri burada
    Acun & Şeyma Miami'de oh valla biz çalışıyoruz onlar tatil keyfi yapıyorlar...
    Şaka bir yana ben bu adamı ne yaparsa yapsın seviyorum harika bir insan. özel hayatı sonuçta beni ilgilendirmez insan olarak kastediyorum..

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı, 3 gündür tatil cenneti Miami'nin tadını çıkartıyor.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ve sevgilisi olduğu öne sürülen Şeyma Subaşı’nın iki hafta önce ayrıldıkları haberleri magazin basınında yer almıştı. Hatta Subaşı’nın Efe isimli bir erkekle birlikte olduğu dedikoduları çıkmış ancak bunlar Acun Ilıcalı’nın internet sitesi tarafından hemen yalanlanmıştı.
    Ilıcalı’nın evliliğini kurtarmak istediği ve eşi Zeynep Ilıcalı’ya dönmek için tüm imkanlarını seferber ettiği konuşuluyordu.
    Tüm bu gelişmeler yaşanırken Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın 3 gündür ABD’nin tatil cennetti Miami’de oldukları öğrenildi.
    Ilıcalı ve Subaşı’nın, Miami’nin en gözde caddelerinden, çeşit çeşit restoran ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu Lincoln Road’ta birlikte vakit geçirdikleri iddia ediliyor.
    Magazin çevrelerinde, tatil için Miami’de bulunan bir grup Türk’ün ikiliyi hayli samimi gördükleri konuşuluyor

VİŞNE bunu beğendi.
Acun & Şeyma Miami'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Resimleri

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Resimleri

acun ılıcalının eşinin resimleri şeyma subaşı acun ılıcalının sevgilisi şeyma subaşı ılıcalı sevgilisi ılıcalı resimleri [B]Bir sürü önce magazin sayfalarına bomba gibi düşün Acun ılıcalı'nın eşine ihaneti ile gündeme gelen Şeyma Subaşı resimlerini sizlerle paylaşıyorum.Şeyma henüz 20 yaşında ve yok böyle dansın kostümlerini dizayn ediyor.Bu ilişkinin duyulmasından sonra Acun'un eşi Zeynep...
  2. şeyma

şeyma

resimli yüzkler ne kadr ve nasl satn alablrm
  3. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Ayrıldı!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Ayrıldı!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Şeyma Subaşı hamile Acun baba oluyor Bir süre önce magazin dünyasına bomba gibi düşen Acun Ilıcalı'nın baba olacağı haberleri ortalığı karıştırdı. 5 yıllık sevgilisi Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen Acun'un bu ilişkiyi sonlandırdığı haberleri şu an magazin dünyasında dolanıyor. Kendisinin bilgisi dışında hamile kalan sevgilisi ile yollarını ayırdığı...
  4. Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı

acun ılıcalı sevgilisi acun ılıcalı şeyma subaşı Sevgili melekler, son günlerde magazin basınını meşgul eden konulardan biri Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'nın hamileleiği ve Acun Ilıcalı'nın kendisini Amerika'ya gönderdiğiydi. Oysa bu son haber yalan haber çıktı. Zira Subaşı İstanbul'da görüntülendi. İşte detaylar... Subaşı, önceki gün Ulus 29'da Mert Vidinli ile çektirdiği...
  5. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Tatilde!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Tatilde!

acun ılıcalı şeyma subaşı acun ılıcalı haberleri acun ılıcalı Sevgili melekler, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı gözlerden uzak Şeyma Subaşı ile bir araya gelmek istedi ancak basından kaçamadı. Bodrum Gümüşlük'te demirleyen Survivor isimli teknede bekleyen Şeyma Subaşı'na sürat motoruyla gelip katılan Ilıcalı, görüntülendiklerinin farkında değildi..

Sayfayı Paylaş