gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Acun'dan Hadise'ye Büyük Kıyak!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hadise haberleri, acun haberleri, o ses türkiye hadise
    Sevgili melekler, Acun Ilıcalı Hadise'ye öyle bir kıyak yaptı ki! Daha önce bazı haberlerde çıkan Hadise'nin O ses Türkişye'den kovulduğuyla ilgili haberler fos çıktı. Bilakis, Hadise Acun'dan O ses Türkiye jüri üyeliği için müthiş bir de zam kaptı!

hadise.jpg

Acun'dan Hadise'ye Büyük Kıyak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Kıyak Bitti

Müslüm Gürses - Kıyak Bitti

müslüm gürses kıyak bitti Kıyak bitti buraya kadar Geldik yolun sonuna biz Artık benden sana fayda yok Bak başının çaresine Sana bu son seslenişim Kulaklarını aç beni dinle Şimdi benden sana fayda yok Bak başının çaresine Hani yaptığım güzellikler Hani şimdi neredeler Herkes maskesini düşürdü Birbir terkedip gittiler Sana bu son seslenişim Kulaklarını aç beni dinle Şimdi benden sana fayda...
  2. Acun'dan lima'ya bebek hediyesi!

Acun'dan lima'ya bebek hediyesi!

adriana lima bebek adriana lima bebeği ve bebeği bebeğinin resmi acun ve sevgilisinin fotoğrafları Güzel kadın maşallah bebeğinide allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin:) ACUN ILICALI, 5 AYLIK HAMİLE OLAN ADRİANA LİMA'YA BEBEK HEDİYESİ OLARAK İÇİ EL İŞİ BEBEK KIYAFETLERİYLE DOLU BİR SANDIK YOLLADI. Adriana Lima, Ocak 2009'da Acun Ilıcalı'nın 'Var mısın Yok musun'...
  3. Acun'un home ofisi

Acun'un home ofisi

acun ılıcalı ofisi, acun ılıcalı ofis adresi, acun ılıcalının ofisi, acun ılıcalı hayatı, acun ılıcalının hayatı Acun Ilıcalı, ekranların beğiniyle takip edilen isimlerinden biri... Başarılı programlara imzasını atan Acun Ilıcalı, home ofisinin kapısı Elele Dergisine açtı, bizde o haberin detaylarını sizler için açtık Melek'ler:D:D Anne ve babasının vefatından sonra maddi ve manevi...
  4. Tarkan'dan Hadise'ye Büyük Kompliman!

Tarkan'dan Hadise'ye Büyük Kompliman!

tarkan ve hadise tarkan ve hadise sevgilimi sevgili mi ile sevgilimi sevgili mi tarkan, hadise, büyük kompliman, iltifat, neler dedi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Tarkan Belçika radyosuna verdiği röportajda Hadise için ''Ateşli '' demiş.Haber şöyle; Ülkenin en popüler ve en genç radyosu olan MNM'in radyo sunucusu Tarkan'dan övgüyle bahsederken,...
  5. Acun'un Artık Uçağıda var

Acun'un Artık Uçağıda var

acun ılıcalı kimdir vikipedi acun ılıcalının uçağı eşi hayatı resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Yaptığı Program ve Projeler ile adını iyice duyuran Acun Ilıcalı'yı tanımayan yoktur sanırım melekler. hee ama yok ben tanımıyorum diyorsanız Acun Ilıcalı hakkında bilgimizde mevcut melekler ::D:D Acun ılıcalı Süper lüks arabalarının yanısıra Birde lüks Sürat teknesi aldı...

Sayfayı Paylaş