gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Acun'dan Hülya Avşar'ın Jüri Üyeliğiyle İlgili Açıklama!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar haberleri acun ılıcalı haberleri

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Yetenek Sizsiniz yarışmasının yeni sezonda 3. jüri üyesi Eser Yeneler olacak. Bu konuyla ilgili kendisine uzatılan mikrofonlara cevap veren Ilıcalı, Hülya Avşar'ın "Acun gider ben kalırım" sözüne de yanıt verdi..

Ilıcalı, “Eser'in gelişi çok önemli bir transfer benim için. Aylardır düşünüyordum bu transferi. O Ses Türkiye'nin yıl başı programında kendisini hissettirdi. O yüzden bende çok istiyordum. Ben çok mutluyum. Bizim jürimize çok renk katacak, yanan Hülya Avşar olacak tabiî ki” dedi.

Hülya Avşar'ın Acun gider ben kalırım sözüne de yanıt veren Ilıcalı, “Hülya yine yapmış yapacağını. İşte Hülya'nın farkı... Özgüvende limitsiz olmak. O öyle diyorsa doğrudur bu konuda bir şey demiyorum” açıklamasını yaptı.

Hülya Avşar ile geçen sene yaptıkları yüzme yarışında birinci genel Acun Ilıcalı bu sene Hülya Avşar'ın karşısına çıkamayacağını belirterek, “Hülya boyunun ölçüsünü aldı bence. Gerçekten karşıma çıkamaz, çünkü insanlar bir sene kandırabilirsin geçmeden geçtim diyerek. Hülya ile benim yarışmam en büyük hataydı. Hülya'ya gereken cevabı verdiğimi düşünüyorum" dedi.
    milliyet

Acun'dan Hülya Avşar'ın Jüri Üyeliğiyle İlgili Açıklama! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annesini Kaybeden Hülya Avşar'dan İlk Açıklama

Annesini Kaybeden Hülya Avşar'dan İlk Açıklama

rüyada hülya avşarı görmek BİR SÜREDİR AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ GÖREN HÜLYA AVŞAR’IN ANNESİ EMRAL AVŞAR (68), 15 GÜNDÜR TEDAVİ ALTINDA BULUNDUĞU AMERİKAN HASTANESİ’NDE ÖNCEKİ AKŞAM HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU. Hülya Avşar, 'O benim annem, Amiral’imdi. Amiral’imi kaybettim' dedi. Ekim 2007’de akciğer kanseri olduğunu açıklayan Emral Avşar, yaklaşık 15 gün önce evinde ağırlaşınca Amerikan...
  2. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  3. Hülya Avşar'ın Selülitleri!

Hülya Avşar'ın Selülitleri!

hülya avşar hülya avşar haberleri hülya avşar selülit Sevgili melekler, her yıl en az bir ünlünün selülitleri magazin basınında yer bulur, boy boy fotoları manşetleri süsler. O ünlü her yıl selülitleri yendiğini söyler ama yaz gelince tüm gerçekler su yüzüne çıkar. Hayır, bu illet hemen her kadının sorunu. Neden onlarla barışık olmak yerine hele de göz önünde olan insanların selülitlerim...
  4. Gülşen Jüri Üyeliğini Beceremedi!

Gülşen Jüri Üyeliğini Beceremedi!

gülşen x factor, x factor türkiye, x factor gülşen Sevgili melekler, O Ses Türkiye'ye rakip olarak hazırlanan X Factor Türkiye yarışmasında jüri üyeliği teklif edilen popçu Gülşen deneme çekimlerinde başarısız oldu. Ağlayarak üyelikten çekilen Gülşen'in üyelikten çekilmesiyle birlikte Mazhar Alanson ve Mustafa Ceceli de ekipten ayrıldı. İşte detaylar... Daha önce 'O Ses Türkiye'...
  5. Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar bikinili Sevgili melekler, güzelliğiyle ve zekasıyla sürekli gündemde olmayı başaran Hülya Avşar bu yaz bikini giymek üzere magazincilere söz verdi. Bildiğiniz gibi magazinciler yazın ünlülerin bikinili hallerini, dolayısıyla fazlalıklarını ve selülitleriniş görüntülemeye can atar, bunun için pusu kurup saatlerce ünlüleri dikizlerler. Anlaşılan...

Sayfayı Paylaş