gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Acun'dan Kızına ŞOK Soru?

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Acun Ilıcalı'nın, “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında bu hafta kızları Yasemin ile Leyla da yarıştı. Acun kızına öyle bir soru sordu ki... [TABLE="align: left"] [TR]
    [TD]

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    Dans yeteneklerini sergilemeden önce kızı ve arkadaşına “Büyüyünce ne olacaksın?” diye soran Ilıcalı, her ikisinden de “Anne olacağım” yanıtını aldı. Ardından “Kaç kardeşsiniz?” diye soran Ilıcalı'ya kızı Yasemin, “İki” yanıtını verdi. Bunun üzerine Ilıcalı “Ama senin bir kardeşin daha varmış, burada öyle yazıyor. Diğer kız kardeşinin adı ne?” diye sordu. Yasemin de “Banu” cevabını verdi. Bunun üzerine Ilıcalı, “Unutma da” diyerek ilk evliliğinden olan kızı Banu'yu unutmaması için kızını uyardı

Acun'dan Kızına ŞOK Soru? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar bir soru

kızlar bir soru

kızlar selamlar... saçma olucak belki ama ben fondöten alıcam ve hangisinden almalıyım karar veremiyorum..kullandığınız memnun kaldığınız fondötenler neler bu arada fiyatı uçuk olmasın lütfen:kızılötesi:
  2. kızlar size bir soru....

kızlar size bir soru....

konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum.... evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum... bekliyorum....
  3. kızlar size harika bir soru...

kızlar size harika bir soru...

medyum memiş kaç kardeştir?
  4. slm kızlar sorum var

slm kızlar sorum var

kızlar acil bir sorum var 29 yaşındayım deli gibi bebek istiyorum ama iki üç gündür fark ettiğim bişiy var sağ kasığımda pıt pıt atıyoo bişiyler var sanki aralık 16 sında adet oldum yumurta çatladı galiba 28 günde bir adet oluyorum.göğüslerim sızlıyo acıyo elleyemeiyorum.neden dir acil cvp verin lütfen çok sıkıldım her ay beklemekten

Sayfayı Paylaş