gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

magazin, acun ılıcalı, survıvor, hakkında, ali taran, ayşe özyılmazer hakkında herşey burada

Melekler im bakın Acun ne demiş..

Özel hayatlar özel kalsın

Televizyon dünyasının dâhi çocuğu Acun Ilıcalı, yakın dostu Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel ile sürpriz evliliği hakkında yorum yapmaktan kaçındı

Yapımcı Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen ve Gökhan Şükür önceki akşam Bebek’te kahve içip sohbet ettiler. Ilıcalı çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

‘Survivor Ünlüler ve Gönüllüler’ yarışmasında Nihat Doğan ve Pascal Nouma kavgası hakkında konuşan ünlü televizyoncu, “Ben hesap yaparak yarışmacıları şeçmedim. Kavga olması benim tercih ettiğim bir şey değil. Tartışmaya ‘evet’ ama orada tansiyon fazla yükseldi. Biz kendimizden taviz vererek bir yarışmacımızı diskalifiye ettik. Benim için Pascal Nouma kalsaydı çok daha iyiydi. Ama böyle bir karar vermek zorunda kaldık” dedi.

Son günlerde yarışmacılar hakkında çıkan haberler için ise, “Nihat’ın dünyaya küsme olayı falan yok. Ayrıca iddia edildiği gibi aramızda bir küslük de yok. Geçtiğimiz günlerde görüştüm. Bu aralar albümçalışması var. Yoğun bir şekilde çalışıyor. Özge’nin çok iyi dans ettiğini duydum. Dans yarışması için görüşmelerimiz sürüyor. Helin Avşar’ı da istiyoruz. Bir kaç isimle de görüşüyorum” diye konuştu​
    . Yakın dostu Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel ile evlilği hakkında ise yorum yapmaktan kaçınan Ilıcalı, “O konu hakkında konuşmak istemiyorum. Özel hayatlar özel kalsın” dedi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Temmuz 2011
Acundan; Özel hayatlar özel kalsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karmaşık özel hayat kitabı!

karmaşık özel hayat kitabı!

İstanbul universitesi Isletme Fakultesinin isletme Matematigi kitabindan gercek bir alintidir. Kitap adi: Isletme Matematigi Yazar: Prof. Dr. Muh. Yilmaz Tulunay Sayfa: 173 Soru: 5 Soru: Amerika'ya lisansustu calismalar yapmak uzere giden Mehmet, iki kiz arkadas edinmistir. Bunlar Mary ve Nancy'dir. Mehmet'in deneyimlerine gore; a) Mary olgun bir kizdir ve klasiklerden zevk almaktadir....
  2. özel hayat kalmadı...

özel hayat kalmadı...

Artık özel hayat diyem bi şey kalmamş.. Rusıyada msn gibi bir program var.agent deniyor... @mail.ru şeklinde açılıyor...bunun özelliyi gizli saklının olmaması...konuşduğun herkes ve her şey ortada oluyor...İsteyen senın ''moy mir'' yani benim dünyam...bu bölüme girip bütün adresleri ve resimleri ala biliyor... Benimde vardı (artık yok rahatım sonunda)...rahat konuşamıyordum ve resim...
  3. Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

meryem uzerli dini meryem uzerli nin sevgilisi nin annesi ailesi ailesi Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli ile yapılan röportajı sizler için paylaşıyorum.Bakalım dizideki ismiyle Hürrem gerçek ismiyle Meryem Uzerli'nin özel hayatıyla ilgili sırları ve anlatacakları nelermiş:) - Türkiye’ye gelmeye karar verirken endişe duydunuz mu? Her şey 4 gün...
  4. Acun Ilıcalı ve özel hayatı

Acun Ilıcalı ve özel hayatı

acun ılıcalı, özel hayatı, arkadaşları, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar. Türk televizyon sektöründe üstün başarıları ile taktir edilen Acun ılıcalı, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla buluştu ve kendisine sorulan sorular karşınıda "özel hayatımla ilgili konuşmam" dedi. Kaldı ki haklıd :) İşte o haber Melek'ler! Eşi Zeynep Ilıcalı’yla boşanma davası süren Acun Ilıcalı,...
  5. Hayatınızdaki en özel insan?

Hayatınızdaki en özel insan?

hayatınızdaki en özel insanlar kimlerdir? çıkar beklemeden,size kırıcı davransa da sevebildiğiniz kimler var? Meleklerin hayatındaki en özel insan kimdir ve neden burada paylaşalım.

Sayfayı Paylaş