gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Acun'un Artık Uçağıda var

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı kimdir vikipedi acun ılıcalının uçağı eşi hayatı resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Yaptığı Program ve Projeler ile adını iyice duyuran Acun Ilıcalı'yı tanımayan yoktur sanırım melekler. hee ama yok ben tanımıyorum diyorsanız Acun Ilıcalı hakkında bilgimizde mevcut melekler ::D:D
    Acun ılıcalı Süper lüks arabalarının yanısıra Birde lüks Sürat teknesi aldı :D:D

Eee para bol Acun almasında ben mi alayım değil mi ama.

Acun şimdide Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir’in 9 kişilik Cessna Citation XLS uçağını satın aldı melekler işte haberimizin detayı :D:D

Son dönemde Show TV ile yaptığı anlaşma ve boşanma davasıyla gündemde olan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı da uçağı olanlar kervanına katıldı. Vatan gazetesinde yer alan habere göre; Show TV ile aylık 9 milyon dolarlık anlaşma yaptığı konuşulan, lüks otomobilleri, motorsikletleri ve tekneleriyle dikkat çeken Acun Ilıcalı, 7 milyon dolara yakın bir fiyata Limak Holding’in patronu, Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir’in 9 kişilik Cessna Citation XLS uçağını satın aldı. Özdemir ise artık Falcon tipi yeni

uçağıyla seyahat etmeye başladı.

Limak Holding’in iştiraklerinden Limak Havacılık bünyesindeki 2007 model Cessna Citiation XLS model uçak, hem hava taksi hizmeti veriyor hem de grup bünyesindeki uçuşlarda kullanılıyordu. Kendisi de koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ilıcalı’nın Limak Havacılık’a ait Cessna Citiation XLS’e yaklaşık 7 milyon dolar verdiği, satış işleminin de gerçekleştiği ancak henüz Sivil Havacılık’tan tescil işleminin yapılmadığı belirtiliyor.

Tekne ve araba tutkunu

Acun Ilıcalı, kazandığı para kadar harcamalarıyla da dikkat çeken bir isim... Ferrari, Bentley Mulsanne, Aston Martin, BMW, Range Rover marka araçları olan Ilıcalı, basına yansıyan haberlere göre 1 milyon dolara Searay 479 tekne, 650 bin dolara da 1.575 beygir gücünde Donzi marka süret teknesi satın aldı. Eşi Zeynep Ilıcalı ile boşanma davasıyla sık sık gündeme gelen Ilıcalı’nın serveti boşanma dilekçesine de yansıdı.

Dilekçedeki iddiaya göre Ilıcalı’nın mal varlığının değeri 50 milyon lirayı buluyor. Yine dilekçedeki iddiaya göre Ilıcalı’nın malvarlığı listesinde Miami’de 2, Bahamalar’da 1, İstanbul’da 3, Bodrum’da ise 1 evin yanısıra Ferrari, Range Rover ve BMW marka otomobiller bulunuyor.

9 KİŞİLİK KAPASİTESİ VAR

Acun Ilıcalı’nın aldığı Cessna Citation XLS model uçağın 9 kişilik kapasitesi var. 2 bin deniz mili hıza ve 2 jet motoruna sahip. Limak Holding tarafından genellikle yurtiçi uçuşlarda kullanılan uçağın, başka işadamları da yurtdışı uçuşlarında kiralanıyor. Stand-up kabin yani ayakta durmaya olanak sağlayan uçağın içinde DVD ve CD sistemlerinin yanı sıra yemek servisi için açılır-kapanır masalar da bulunuyor.

Ticarette iflas etti televizyonda parladı

Ailesi Erzurumlu olan Acun Ilıcalı, Edirne’de doğdu. Kadıköy Maarif Koleji orta bölümünü ve Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi’nin İngilizce öğretmenliği bölümünü kazandı, ama okumadı. 1995 yılında bir kot dükkânı açarak ticarete atıldı, kısa sürede iflas etti. Bir arkadaşı vasıtasıyla futbol dünyasına geçiş yaptı. Beşiktaş muhabiriyken futbolcularla samimi olup özel röportajlar yapmayı başarınca yıldızı parladı, Şansal Büyüka’nın ekibine transfer oldu. Televole adlı spor magazin programı içerisinde kendine ait bir bölüm sunmaya ve bu bölüm dahilinde dünyayı dolaşmaya başladı. ‘Acun Firarda’ adıyla program yaparak 100’ün üzerinde ülkeyi gezdi. 2005’te Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu. Fear Factor, Survivor Kızlar-Erkekler, Survivor Türkiye-Yunanistan, Survivor Aslanlar-Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans, Survivor Ünlüler-Gönüllüler programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olan Ilıcalı’nın Emre Belözoğlu, Arda Turan gibi futbolcularla yaptığı Play Station maçlarını da bilmeyen kalmadı.

Eee melekler uçağı hane nerede göremiyorum diyorsanız aşağıya ekliyorum. Nolcak işte yaahuu zenginin malııııı züğündün çenesini yorarmış :D:D

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Ya kardeşim kim ne derse desin Türkiye'de işini hakkıyla yapan adamların tv proğramcılarının başında geliyor Acun. Yani öyle bedavaya gelmedi ki buralara, üç beş proğram patlattı yarışmalar yaptı ve reytinglerin anası ağladı. Tv lerde bu proğramları almak için milyon dolarları akıttılar. E adam kazandı. Helal olsun kazasız belasız günlerde binsin inşallah.

Acun'un Artık Uçağıda var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık Kefenin Cebi Var.

Artık Kefenin Cebi Var.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bir hayat vardır artık...........

bir hayat vardır artık...........

DÜNYA DENİLEN SÜRGÜNDE AÇARSIN GÖZLERİNİ.. İSTESEN DE ,İSTEMESENDE SANA VERİLEN BİR HAYAT VARDIR ARTIK.. HAYAT ÇOCUKLUĞUNUN YANSIMASIDIR... UNUTAMADIĞIN O GÜZEL GÜNLERİN, ÇOCUKÇA MUTLULUKLARIN YANSIMASIDIR... SEVİNÇLERİN,DOSTLUKLARIN, YAŞADIĞIN HEYECANLARIN YANSIMASIDIR HAYAT...
  3. yeter artık! Annemle sorunlarım var

yeter artık! Annemle sorunlarım var

ben daha 17 yaşındayım annemle onun haberi olmadığı bir sorunumuz var. çok düşüncesiz davranıyor,beni hiç düşünmüyor. sorunumuz eften püften bir sorun değil,konuşmak istiyorum ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. nasıl diyeceğimi de bilmiyorum ama söylemek zorundayım artık çünkü patlamak üzereyim. annem bazen banyodan sonra mahrem yerini havluyla kapatıp yanıma geliyor. git üstünü giy diye...
  4. Türkiye'de Bir Tane Acun'da Var!

Türkiye'de Bir Tane Acun'da Var!

acun ılıcalı acın ılıcalı haberleri Sevgili melekler, başarılı program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, yeni aldığı teknesiyle gezerken görüntülendi. Bodrum'da tatil yapan Acun Ilıcalı, yeni satın aldığı Cigarette 50 Marauder marka teknesiyle ilk kez görüntülendi. Ünlü televizyoncu bir arkadaşıyla beraber Yalıkavak açıklarında yeni teknesinin tadını çıkarttı. Mercedes Benz C63 modelden...

Sayfayı Paylaş