gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ada: Zombilerin Düğünü

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Korku filmi sevenler için çok yakında vizyona girecek olan yerli korku vizyon filmi olan Ada:zombilerin düğünü filmini kaçırmayın derim Bana kalırsa korku filmi olarak yerli filmleri yetersiz buluyorum filmin fragmanını ben seyrettim fena filme benzemiyor korku dedik ama arada ufak tefek espiriler bence filme renk katacak en azından koltuğa korkudan yapışıp kalmıyorsunuz film boyunca arada rahatlamayada ihtiyacınız olacaktır:)

Filmle ilgili sizlere şimdi bazı bilgileri vermek istiyorum

Birbirlerini uzun süredir tanıyan beş kişilik bir arkadaş grubu, ortak bir arkadaşlarının düğününe katılmak üzere Büyükada’ya gider. Erhan, düğünü ve uzun aralıklarla bir araya gelebilen ekibin mutlu anlarını kayda alabilmek için yanında bir kamera getirmiştir ve sürekli çekim yapmaktadır. Film boyunca tüm izlenenler, bu kameraya yansıyanlardır. Düğünün ilerleyen saatlerinde davetlilere saldıran bir grup zombi, ortalığı kan gölüne çevirir.

Filmin web adresini buradan ziyaret ederek film hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir filmin fragmanını seyredebilirsiniz

Ada: Zombilerin Düğünü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zombiyle diyalog

zombiyle diyalog

+rıfatcığım şekeri uzatırmısın -roaaaar +eşhedü.. +rıfat abi senin bu halini hiç iyi görmedim -niye ki +benim beynimi yiyosunda ondan dediydim -aman be sendede beyin yokmuş ki :sinir: - :hmm: - abi peki bu diyaloglar gercekten yasanmis olmali mi? - yok be guzelim maksat diyalog ile sonlandiralim dimi yane - e tabi haliyle - ne okuyosun genc ? - kitap - adı ne ? (kitabın kapağı...
  2. Ebru'nun Düğünü Gelecek Aya

Ebru'nun Düğünü Gelecek Aya

ebru destan düğün fotoları ebru destan, evlendi, düğünü nezaman hakkında detaylı bilgiler Ebru Destan sürpriz bir şekilde evlenmişti melekler gelecek ay düğün yapacak olan Ebru Destan bakalım neler söylemiş... 'Survıvor' yarışmacılarından, şarkıcı manken Ebru Destan, galerici Mete Okay İnan'la sürpriz şekilde evlendi. "Acun Ilıcalı ile yaptığım sözleşme gereği program bitene kadar...
  3. Ata demirer düğün fotoları

Ata demirer düğün fotoları

Ata Demirer bugün evleniyormuş düğün resimleri var mı Özge borakla birlikte ?
  4. Ata Demirer Özge Borak Düğün Fotoğrafları

Ata Demirer Özge Borak Düğün Fotoğrafları

Ata Demirer Özge Borak Düğün Fotoğrafları istiyorum sizden lütfen fotolar elinize geçtiyse paylaşın.
  5. Küçükler için zombi oyunu

Küçükler için zombi oyunu

Arkadaşlar ben küçük çocukların kanlı oyunlar oynamasına karşıyım. Buna zombi oyunları da dahil. Ancak bir oyun varki kan yerine altınlar çıkıyor zombilerden bu şekilde puanda toplanıyor. Zombili Yol oyunu... Eğer sizinde kanlı olmayan oyun önerileriniz varsa lütfen paylaşın ki küçük kardeşlerimizin daha fazla psikolojileri bozulmasın. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş