gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adaçayının Zararları Var mı ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Adaçayının zararları Adaçayı zararlı mı Adaçayı ve zararları hakkında bilgi

Herşeyin azı karar, çoğu zarar melekler biliyorsunuz. Ve de sağlıklı olan bir çok besini tüketmek de bazı durumlarda sakıncalı olabiliyor. Bu makalemizde adaçayının zararları var mı sorusunun cevabını arayacağız :tik:

Adaçayı, memleketimizde fazlaca tüketilen bitkisel bir çaydır. Hamile bayanların ve emziren anne adaylarının kesin olarak uzak durması gereken bir bitkidir. Tüp bebek veya aşılama yöntemi uygulanacak olan bayanların adaçayından uzak durmaları gerekir. Epilepsi hastalarının da kesin olarak uzak durması gereken bir bitkidir. Çocuk yapmaya karar vermiş olan eşler adaçayı tüketmemelidirler. Bu kural sadece kadınlar için değil, aynı zamanda erkekler için de geçerlidir. Adaçayı içme alışkanlığı olan erkeklerin sperm sayıları azalır.

Adaçayının Zararları Var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açlık Otunun Zararları Var mı ?

Açlık Otunun Zararları Var mı ?

Açlık otunun zararları Açlık otu zararlı mı Açlık otunun yan etkileri Alternatif tıp tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerden açlık otunun zararları olup olmadığını merak ediyorsanız, buyrun makalemizden öğrenelim melekler :) Açlık otları, bileşik yapraklı, çoğunlukla sarı çiçekli, baklaya benzeyen yassı, odunumsu ve sert meyveli bitkilerdir. Bu meyvelerinin içinde, rengi kırmızımsı...
  2. Adaçayının Faydaları ve Zararları

Adaçayının Faydaları ve Zararları

Adaçayının yararları Adaçayı Neye İyi Gelir Adaçayının Zararları Özellikle çayını tükettiğimiz adaçayı bazı durumlarda yan etkiler gösterebiliyor melekler :) Şifalı bitkilerden biri olan adaçayı bakın nelere iyi geliyormuş, ne gibi durumlarda zarar verebiliyormuş :tik: -Mide ve bağırsak gazlarını giderip bulantıyı keser. -Uyarıcı özelliği olmasından dolayı kan dolaşımının düzenli...
  3. pembe maskenin zararları var mı

pembe maskenin zararları var mı

Ben az önce pembe maskenin faydaların ısordum ama zararlarını sormayı unutmuşum.Herhangi bir zararı olur mu pembe maskenin ?
  4. baharatların zararları var mıdır ?

baharatların zararları var mıdır ?

Melekler, sizler de iyi bilirsiniz ki yemeklerin tadı baharatlarla çıkar. Ben de mutfağımda bol bol baharat kullanırım. Kaş yaparken göz çıkarmayalım, acaba diyorum baharatların zararları da var mı?
  5. zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

Kızlar zayıflamak için ilaçlardan yarar sağlamaktan başka çarem kalmadı gibi ama hekes de ilaçlar zararlı diyor.Siz ne diyorsunuz bu konuda ?

Sayfayı Paylaş