gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

fecbook Dünyada inanmazdım biteceğine Beni böyle bırakıp gideceğine

Şarkıların günahı yok
    Acıtan sensin içimi

Hangimiz istedi söyle
    Bu Adalesiz Seçimi

Hayalim kırılınca
    İmkansızı umunca
    Korkular gerçek olunca
    Gözyaşım kurumuyor.

Bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor

Ben unuttum desem de yerin hala dolmuyor

2. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Adaletsiz Seçim - Deniz Seki
    emeğine sağlık sözler güzel

Adaletsiz Seçim - Deniz Seki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sekiz Trigram

Sekiz Trigram

trigram trigram nedir Çinliler I Ching'in sekiz trigramının yaşamın sırrını temsil ettiğine inanırlar. Sekiz trigramın yaratıcısı Hsialı Wu olup, Ssu Hsiang diye bilinen ve yin-yangın tüm olası kombinasyonlarını temsil eden dört simgeden türemiştir (Şekil 1B). Bir şeklin alt bölümü simgenin yin mi yang mı olduğunu gösterir. Bu dört simge fazladan bir çizgi eklenerek iki katına çıkarılmış, ve...
  2. Sekiz Cennetin Sekiz Anahtari

Sekiz Cennetin Sekiz Anahtari

cennetin anahtarı duası cennetin anahtarları ve koruma duaları anahtarı ve koruma duaları Er-Rad (19-22)suresindeki sekiz cennetin sekiz anahtarı 1-“Onlar ki ALLAHın ahdini yerine getirirler*verdikleri sözleri bozmazlar.” 2-ALLAHın emrettiği sılayı rahimi yaparlar. 3-Rablerinden korkarlar. 4-Kötü hesaptan korkarlar. 5-ALLAH rızası için sabredeler. 6-Namazlarını dosdoğru kılarlar....
  3. Kurban seçimi!

Kurban seçimi!

Dini bayramlarımızdan biri olan kurban bayramında kurban seçerken nelere dikkat etmeliyiz kurban seçimi nasıl olmalı gibi sorularınızın yanıtları için gerekli olan bilgileri paylaşıyorum - Öncelikle kurbanlık için tosun ve koç tercih edilmeli. Dişi hayvan kesilmemesi, hayvan varlığının devamını sağlayacaktır. - Koç, koyun ve keçinin bir, sığır ve manda cinsinden hayvanların iki, devenin de...
  4. Seksek oyunu=)

Seksek oyunu=)

sek sek oyunu oyna seksek oyunları seksek oyunu Canım kardeşimin kulakları çınlasın :)Ne çok oynadık şu seksek çizgi oyununu müstakil bir evde büyüdüm ben gözlerimi avlulu bir evde açtım ve çocukluğum o avlulu evde geçti.. Büyük bir avlumuz vardı ve kızkardeşimle o avluya bu seksek oyununu oynamak için tebeşirle atlayacağımız kareleri çizmiştik gece gündüz bıkmadan usanmadan oynardık vay bee...
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş