gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adam Asmaca yarışmasına başvuru nasıl oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Show tv yeni bir yarışmaya başlayacakmış; Adam Asmaca. Katılmak istiyorum ama nasıl başvuracağım bilemiyorum.Bilginiz varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Show tv ekranlarında süper bir yarışma başlıyor. Ümit Erdim'in sunacağı Adam Asmaca yarışmasının kuralları şöyle; Yarışmacı 10 adet mühürlü zarf içerisinde bulunan kelimelerden birini seçer ve tek tek harf söyleyerek kelimeyi tahmin etmeye çalışır. Yapması gereken doğru harfleri söyleyerek kuklayı asmadan para ödülünü kazanmaktır.
    Adam Asmaca Yarışması Başvurusu İçin TIKLAYIN

Adam Asmaca yarışmasına başvuru nasıl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz yanılması (adam marilyn monroe oluyor ilginç)

göz yanılması (adam marilyn monroe oluyor ilginç)

gözlerinizi kısarak bakmalısınız.
  2. Güven Bana yarışmasına nasıl katılabilirim ?

Güven Bana yarışmasına nasıl katılabilirim ?

Güven Bana yarışması çok ilgimi çekti. Yarışmaya katılmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Başvuru formu falan nasıl nereden dolduruluyor ?
  3. Adam Asmaca Yarışması Yayından Kaldırılıyor

Adam Asmaca Yarışması Yayından Kaldırılıyor

Bu konu; adam asmaca yarışması yayından kaldırılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kesinlikle çok yerinde bir karar olan haberimizle sizlerleyim. Çok doğru yapmışlar dediğim bu haber Adam Asmaca yarışma programının yayından kaldırılması haberi. Bu kadar ağır işleyen, hiçbir heyecanlı tarafı olmayan, özensizce çekilmiş, öyle ki önlerinde ki masada uyduruktan bir...
  4. Kapış Kapış Yarışma Programı Başvuru Formu

Kapış Kapış Yarışma Programı Başvuru Formu

kapış kapış kapış kapış yarışması kapış kapış başvuru Sevgili melekler, yepyeni bir yarışma programı Kapış Kapış Kanal D ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Şanslı Masa yarışma programından hatırlayacağınız Sinan Çalışkanoğlu'nun sunacağı Kapış Kapış yarışmasıona katılmak istiyorsanız, BURADAKİ başvuru fomunu doldurabilirsiniz. İyi şanslar.. :D:D
  5. Star Tv Benim Kuaförüm Yarışma Başvuru Formu İçin Tıklayın!

Star Tv Benim Kuaförüm Yarışma Başvuru Formu İçin Tıklayın!

star tv benim kuaförüm başvuru, benim kuaförüm başvuru formu, benim kuaförüm Sevgili melekler, makasına güvenen iyi bir kuaförseniz Star Tv Benim Kuaförüm yarışması sizi bekliyor! 3 saatlik sürede bir kadına yeni bir imaj vermek için yarışacağınız Benim Kuaförüm yarışmasının başvuru formu ise aşağıda. Şimdiden bol şanslar!... BENİM KUAFÖRÜM YARIŞMA BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Sayfayı Paylaş