gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Adam & Eve Hotel, Belek-Antalya

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

adam eve hotel belek belek otelleri antalya otelleri

Sevgili melekler, Antalya Belek'te yer alan Adam & Eve Hotel misafirlerine 5 yıldızlı bir konaklama sunmaktadır. Özel sahil şeridindeki Adam & Eve Hotels Belek içinde havaalanı yakınında yer alır ve otelin yakınında kolayca erişebileceğiniz sualtı dalışı ve rafting bulunur. Aspendos Tiyatrosu ve Aspendos Bazilikası ilgi çekici yerler arasındadır. Otelle ilgili diğer bilgiler ve tanıtım videosu aşağıdadır..

Otel Özellikleri:
    Sahilde şezlonglara uzanın ve güneşlenin ya da gölgede ücretli kabin ve plaj şemsiyesi keyfi sürün. Tam donanımlı spa hizmetiyle yorgunluk atın ve Adam & Eve Hotels içindeki açık yüzme havuzu ve sezonluk açık havuz gibi olanakların tadını çıkartın.

Misafirlere otel içinde yemek servisi yapan 9 restoran ve kahve dükkânı/kafe vardır. Ücretsiz kahvaltı servisi vardır. Genel alanlarda ücretsiz kablosuz İnternet erişimi vardır. 5 yıldızlı bu otel dahilinde misafirler için çocuk kulübü, çocuk havuzu ve kapalı yüzme havuzu vardır. Misafirler için otopark ücretsizdir.

Oda Bilgileri:
    Odalarda balkon bulunur. Adam & Eve Hotels misafirlere klimalı 497 odada minibar ve kasa ayrıcalığı sunuyor. Ücretsiz kablosuz yüksek hızlı İnternet erişimi sağlanır. 42 inç plazma televizyon, film kiralama servisi olanağı sunmaktadır. Banyolarda ayrı küvet ve duş, çıkarılabilir duş başlığı, bornoz, lüks banyo/kozmetik ürünleri ve saç kurutma makinesi bulunur. Ek olanaklar arasında terlik ve uzaktan kumandalı ışıklandırma/güneşlik/perde vardır. Misafirlerimiz için her gece turndown servisi mevcuttur. Ayrıca günlük olarak temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Adres: Iskele Mevkii Belek Serik, 7500 Belek
    Telefon:(0242) 710 1400

Adam & Eve Hotel, Belek-Antalya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Xanadu Resort Hotel-Belek / Antalya (videolu tanıtım)

Xanadu Resort Hotel-Belek / Antalya (videolu tanıtım)

xanadu resort hotel, belek-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler XANADU RESORT HOTEL Adres: Belek Turizm Merkezi Acısu Mevkii PK 49 Belek - Antalya - Turkiye Tel: 0 242 710 00 00...
  2. Attaleia Shine Luxury Hotel - Belek/Antalya

Attaleia Shine Luxury Hotel - Belek/Antalya

attaleia shine luxury hotel, belek-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Attaleia Shine Luxury Hotel Adres: Taşlıburun Mevki Belek, Serik / Antalya Telefon Numarası: +90 242 725 43 01, +90 242 710 28 00 Web Sitesi: ATTALEIA HOTELS http://www.youtube.com/watch?v=GR6S-UeKc2I
  3. Adam&Eve Hotel-Belek/ Antalya (videolu tanıtım)

Adam&Eve Hotel-Belek/ Antalya (videolu tanıtım)

adam&eve hotel, belek-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Adam & Eve Hotels Belek - Antalya / Türkiye Çağrı Merkezi : +90(242) 444 0 596 Telefon : +90(242) 710 1 400 Fax : +90(242) 710 1 414 Adam & Eve Hotels, Belek - Antalya / Türkiye [email protected]..
  4. Kempinski The Dome Hotel- Belek/Antalya (videolu tanıtım)

Kempinski The Dome Hotel- Belek/Antalya (videolu tanıtım)

kempinski the dome hotel, belek-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Kempinski Hotel The Dome Belek-Antalya Uckumtepesi Mevkii 07500 Belek Tel:90 242 710 1300 Fax:90 242 725 5575 [email protected] http://www.youtube.com/watch?v=3BQwl1Y9b_w&feature=related
  5. Febeach Resort & Spa Hotel Belek/Antalya

Febeach Resort & Spa Hotel Belek/Antalya

febeach resort & spa hotel, belek-antalya, videolu tanıtım, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Adres: Sahil cad. 07330 Kumköy Side / Antalya Tel: ( 00 90 242 ) 756 16 90 Faks: ( 00 90 242 ) 756 16 89 E-Posta: [email protected] http://www.youtube.com/watch?v=FEpGlb0PVRU

Sayfayı Paylaş