gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

adam gibi adam ne demek?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

adam ne demek adamın dibisin ne demek Mehmet Coşkundeniz, Twitter’dan “Adam gibi adam tarifiniz nedir?” diye sordu, kadınlar cevapladı.
    İşte kadınlardan adam gibi adam tarifleri:)

Dürüsttür.

Güven verir.

Kadınına aşıktır.

Ayrıldıktan sonra yaşananlara saygı duyar ve ayrıldığı kişiyi karalamaz.

Maskesiz bir şekilde kadını kendine aşık eder.

Özü sözü birdir.

“Sen benden iyilerine layıksın” gibi aptalca bahanelerle değil, ''Yürütemiyorum” diyerek terk eder.

Sorumluluk sahibidir.

Namusludur.

Vicdanlıdır.

Merhametlidir.

Çalışkandır, işini gücünü ihmal etmez.

Kadınla yan yana durmaktan çekinmez.

Kadın kadar ince düşünüp, erkek gibi davranır.

Konuşmadan, bakışlarıyla bir şeyleri anlatır, bakışlarla anlaşabilir.

Sürprizler yapar, aniden “Haydi hazırlan şuraya gidiyoruz” der.

Romantiktir.

Yeri geldiğinde beyefendi, yeri geldiğinde çılgındır.

Etkileyici olmak adına sürekli parasından bahsetmez.

Bir kadını elinden tutup arkadaşlarıyla tanıştırdıysa, ertesi günlerde de hayatının kadını olarak davranmaya devam eder.

İlk buluşmada 50 kez “Ee nereye gidelim?” diye sormaz.

İlk buluşmada “Hayatımın aşkısın” gibi lüzumsuz saçmalıkları dile getirmez.

Kadının yanındayken gerçekten yanındadır, tüm hücreleriyle onunla ilgilenir.

Bir kadının gönlünü almanın yolunun pırlantadan geçmediğini bilecek kadar ince zekaya sahiptir.

Naziktir, kabalık etmeyi marifet saymaz.

Kadına “Tepeme çıkar” korkusuyla ilgi göstermekten kaçınmaz.

Espri yapmaktan da ağlamaktan da çekinmez.

Zora geldiğinde kaçmaz.

Hatasını anlayıp özür diler.

Kadına güzel olduğu için değil, hayattaki duruşu için hayran olur. Ayrıca güzelliği de avantaj olarak görür.

Aşkta korkak değildir.

Aşkını savunmayı bilir.

Bir kalbe iki kişi sığdırmaya çalışmaz, telefon rehberini doldurmaz, adı çapkın olsun diye her önüne geleni aşk sanmaz.

Gözü dışarıda değildir.

Arkadaş ortamında kolay gaza gelmez.

Sevdiğini her fırsatta söylemekten çekinmez.

Önce insan, sonra erkektir.

Nerede nasıl hareket edeceğini bilir.

Eğlenceli ve sevecendir.

Kesinlikle kendinden emindir.

Tamirat işlerinden az da olsa anlar.

Kız tavlamak için kendini maymun yerine koymaz.

Kendini tanımladığı kelimelere uygun davranır. “Ben şöyleyim, böyleyim” deyip sonra da tam tersini yapmaz.

Komplekssizdir, bir kadını nasıl idare edeceğini bilir.

Önce arkadaş, sonra sevgili, sonra eştir.

Kalbindeki duygu ile beynindeki düşünce paraleldir.

Sizin adam gibi adam tarifiniz nedir bayanlar..?

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    böle bi erkek yeryüzünde varsa kadın milleti yaşadı yani :D ama ben böle bişeyin daha icat edilmiş olabilceğni düşünmüyorum :D fizk kurallarına göre impossible :D:D:D

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    böyle insanlar yeryüzüne bin yılda bir iner oda bize denk gelmez canım

adam gibi adam ne demek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lara - Adam Gibi Adam

Lara - Adam Gibi Adam

Bizim kaderimiz böyle dogustan hic sansimiz yok düsemedik dengi dengine mutluluğa hakkimiz yok Adam gibi adam yok nerde anam yada bize ras gelmez hele bakin bakin hele millete kare kare bize tek pas vermez yolunu tutan tutan bulafı hemen yutan bize lokma vermez Ne olacak bilmem halimiz kim mutlukim hangimiz severiz ihanet görürüz yine ask ister kalbimiz __________________
  3. Adam gibi...

Adam gibi...

Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin...
  4. Rüyada Devlet Adamı Görmek Ne Demek?

Rüyada Devlet Adamı Görmek Ne Demek?

rüyada devlet adamı görmek nedir rüyada devlet adamı görmek ne anlama gelir Bazen öyle rüyalar görürüz ki melekler, insana pes dedirtir :D:D Hayatımız boyunca yanyana gelmemizin mümkün olamayacağı insanlar rüyalarımızda yanyana gezdiğimiz arkadaşlarımız oluverir. :D:D İşte bunun gibi bir rüya tabirinden bahsedeceğiz sizlere. Rüyada devlet adamı görmek ne demek? :) Rüyada sevilen sayılan...
  5. Rüyada Hamile Adam Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hamile Adam Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hamile Adam Görmenin Tabiri Rüyada Hamile Adam Görmek Ne Anlama Gelir Sevgili melekler, eğer rüyanızda hamile bir adam gördüyseniz, tabirini hemen sizlerle paylaşalım .. Erkeğin, kendisini hamile oldugunu görmesi, insanlardan gizledigi ve ortaya çıkmasından korkuları ağır bir üzüntü ve kedere işaret eder. Rüya sahibi erkek veya kadın olsun, hamilelik görmek karninin büyüklügü...

Sayfayı Paylaş