gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Adam Gibi Girdin Madem Kalbime Adam Gibi de Çık !!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Eğme başını yere,utanıyormusun sevmekten ? Utanma! Sevdiysen mertçe söylede gitt!
    Ama eğme başını yere,ben senin dikbaşlılığını sevmiştim en çok kabaran gururunu,şimdi eğme başını öyle utanma sevmekten! ne çıkar sevdiysen yeniden, biz bitmişiz artık !biz iki çocuktuk büyümeye dur! Diyen ,ama ne büyüdük nede çocuk kaldık,farzet ki bir evcilik oyunun da olmayan ana babaydık kucağımızdaki naylondan çocuğa…
    Ve dağıldı şiddetli geçimsizlikten bir yuva daha,çocuk ise kaldı işte analı babalı kimsesiz ortada…
    Dönüşümü yok gelip giden zamanın, zamanlar giderken birer parçada götürmüşler içimizden,dışımızdan o yüzden eksikliğimiz tamamlanmayan yarımlığımız…
    Sevmeyi becerebildiysen yeniden durma hiç! Git! Ama giderken adam gibi sevdim de! Eğmeden başını yere…

Dur! dersem kopsun ağzım dilim,bir damla yaş düşerse kör olsun gözlerim,ben seni sevdim!sen de beni sevdiysen çok eskiden, hiç düşünmeden gidişini ertelemeden git! Yalan söyleme bilirsin sevmem! Yılanıda yalanı da! Bahane arama sevgine eğer sevdinse! Benim seni sevdiğim gibi , utanmadan,çekinmeden git!
    Ama dönüşü olmasın bu gidişinin,yanılmışlığın telafisi pişman bakışın olmasın gözlerime
    Gizlice olursa gidişin, işte budur asıl ihanetin ,ne ihanetinin,nede pişmanlığının hiç! affı yok! sevdiğim…

Onun için söyle! eğme başını sessizce yere, mertçe! bende sevdim! sevdim işte! nedensiz de…
    İşte o vakit alnından öperim seni Eğme! Dik tut başını adam gibi sevmek ayıp değil ki!
    Üzülme sen ben acımı da !çekerim sevdamı da! Adam gibi girdin madem kalbime adam gibi de çık git gideceksen…
    Yeter ki adı ihanet olmasın gidişinin…

Adam Gibi Girdin Madem Kalbime Adam Gibi de Çık !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lara - Adam Gibi Adam

Lara - Adam Gibi Adam

Bizim kaderimiz böyle dogustan hic sansimiz yok düsemedik dengi dengine mutluluğa hakkimiz yok Adam gibi adam yok nerde anam yada bize ras gelmez hele bakin bakin hele millete kare kare bize tek pas vermez yolunu tutan tutan bulafı hemen yutan bize lokma vermez Ne olacak bilmem halimiz kim mutlukim hangimiz severiz ihanet görürüz yine ask ister kalbimiz __________________
  3. Adam gibi...

Adam gibi...

Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin...
  4. Adam gibi seven Kadınlar...

Adam gibi seven Kadınlar...

Artık her cümleyi yazıp yazıp siliyorum.. hiçbir şey yazamıyorum.. o kadar sahte o kadar telaşlı seviyorsunuz ki.. ne özneyi yerine koyabiliyorum ne de yüklem yüklem gibi duruyor cümlelerde.. ağzınızdan hemen seviyorum'u kusuyorsunuz karşınızdakinin yüzüne.. yapmayın nolur.. sevip sevip unutuyosunuz.. sonra kimi sevdiğinizi unutuyorsunuz.. sonra da sevmeyi unutuyorsunuz.. küçük ellerinize...
  5. adam gibi adam ne demek?

adam gibi adam ne demek?

adam ne demek adamın dibisin ne demek Mehmet Coşkundeniz, Twitter’dan “Adam gibi adam tarifiniz nedir?” diye sordu, kadınlar cevapladı. İşte kadınlardan adam gibi adam tarifleri:) Dürüsttür. Güven verir. Kadınına aşıktır. Ayrıldıktan sonra yaşananlara saygı duyar ve ayrıldığı kişiyi karalamaz. Maskesiz bir şekilde kadını kendine aşık eder. Özü sözü birdir. “Sen benden...

Sayfayı Paylaş