gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adam Gibi Kısa Sözler 2012

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Adam Gibi Sözler Adam Gibi Güzel Özlü Sözler Adam Gibi Sözler Kısa

Facebook ve msnde kullanabileceğiniz adam gibi sözler başlığı altında topladığımız kısa özlü sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Herşey eskisi gibi Olsaydı Şimdi Seni Dünden Daha Çok Severdim

OLmayacak Duaya Amin demem, Seni Ben Sevdim Vazgeçemem..

Rüyalarımdaki Kadar güzel Olsaydı Hayat Şimdi Saçlarım Beyazlamazdı!

Ne Müslüm Dinlerim ne Ferdi Aşığım sana gör haLimi...

Mesajlarım karşılıksız Kalsada Sevgim Gibi Seviyorum Seni yok ötesi!

Büyük Aşkların Gücüne Küçük Duygular imza Atar..

Kimseye Borcum Yok Keyfim yerinde Karnım Tok..

Biz Güzel Sözlerle Büyümedik Yalan Sözlerle Hayata Bakalım!

Umutsuz olduğum zamanlarda Resmine Bakarım Umut'a dair sözler yazarım kendime.

Sensiz geçen zamanlarımda resmine Sarılıp uyurum gülüm.

Ya Sözlerim Gibi Mert Ol Yada Kendi Hayatın Gibi Kendine Dert Ol..

Değer verdiklerimiz Arkamızdan Senaryolar Yazıyor Değer vermediklerimiz ise O Senaryolara Gülüyor.

Yazın Aşıklar Eğlenir Son Baharda Bizim Gibi Sevenler Aşk Acısı Çeker.

Gülü Güzelken Sevmelisin Solduğunda Ne Sevgisi Kalır nede Kokusu Kalır..

Sözlerim Hançer Olur vurur Kalbini, Fazla geyik yapma benimle yarışamazsın bu hayatta.

Kimse Kimseye muhtaç Olmasın Bu Dünyada gelen Vuruyor Sonra..

Seni Sen Olduğun için sevdim ben Mavi Gözlerin için değiL..

Zamanlar Geçsede hayatımdan Aşklar Bitsede Deli Gönlümde Aklımda Bir Sen Varsın...

Adam Gibi Kısa Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  2. Adam Gibi Sözler 2012

Adam Gibi Sözler 2012

Adam Gibi Sözler 2012 Adam Gibi Sözler kısa Arkadaşlar adam olmayanlara kullanmak için sizden adam gibi sözler rica ediyorum 2012 adam gibi sözleride olur kısa adam gibi sözlerde olur artık allah ne verdiyse:)
  3. Yeni 2012 Adam Gibi Sözler

Yeni 2012 Adam Gibi Sözler

adam gibi sözler 2012 adam gibi sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'lerim, bu sayfamızda bizi ziyaret eden ve adam gibi sözler istiyorum diyen misafirimizinde isteği üzerine yeni adam gibi sözler paylaşıyoruz sizlerle :) Acaba kadın gibi sözlerde isteyen olacak mı :D:D:D:D İsteselerde o sözler nasıl olacak merakım geldi :D:D Biz Baba Parasıyla Değil, Ana Duasıyla Büyüdük Her Zaman Başımız...
  4. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...
  5. Adam Gibi Sözler

Adam Gibi Sözler

Adam Gibi Sözler arıyorum ben baktım nette pek beğenmedim inş sizden güze Adam Gibi Sözler çıkar :)

Sayfayı Paylaş