gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Adam gibi seven Kadınlar...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Artık her cümleyi yazıp yazıp siliyorum.. hiçbir şey yazamıyorum.. o kadar sahte o kadar telaşlı seviyorsunuz ki.. ne özneyi yerine koyabiliyorum ne de yüklem yüklem gibi duruyor cümlelerde.. ağzınızdan hemen seviyorum'u kusuyorsunuz karşınızdakinin yüzüne..
    yapmayın nolur.. sevip sevip unutuyosunuz.. sonra kimi sevdiğinizi unutuyorsunuz.. sonra da sevmeyi unutuyorsunuz..
    küçük ellerinize bakıyorum.. o kadar çok el izi kalmış ki üzerinde.. kendi el iziniz kaybolmuş..
    yazamıyorum artık.. yapmayın bunu..
    kanıcam kanmasınada.. sizde biraz düzgün oynayın oyununuzu..
    bomboş sokaklarda yürüyorum.. kaldırım taşlarına vuruyorum ayakkabımın burnunu.. vakit geçiyorum karanlık gecede..
    barlara giriyorum eskisi gibi.. bir kaç kadeh bişeyler içiyorum..geri dönüyorum..
    gece oluyor bir sürü sevenim oluyor karanlıkta.. telefonların ucunda binbir yalanla son perdenin oyununu oynuyorlar..
    alkış bekliyorlar.. yada bir parça yalandan sevgi..
    ulan yazamıyorum artık.. yapmayın bunu..
    tam uyumaya yelteniyorum.. tavanım karşımda.. sevemediğim tüm kadınları görüyorum lekelerin arasında..
    nefesim beynime vuruyor..
    artık biliyorum..
    ben..
    çok eskide kalmışım..
    ve o çok eskiden hatırladığım..
    adam gibi seven kadınları özlüyorum..

2. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Adam gibi seven Kadınlar...
    Emeğine sağlık canım çok güzel bir yazı o sevmeler gercekden eskilerde kaldı.
    Şimdi ne sevmeye nede aşka hürmet kalmadı herşey gibi oda değişdi.
    Eskiden bir severdi insan ikinci kez aslaaaa.
    Zaten ondan başka kimseyide gözün görmezdi'ki kara sevda diye birşey vardı işde eski kadınlarımız böylesi sevdaya tutulurdu ve ondan başkasınada bakmazdı.
    Kavuşursa sevdiğine ne güzel dünyanın en mutlu insanı o olurdu.
    Ama kavuşamassada yaşadığı sürecede gönül kapısı kapanırdı.
    Paylaşımın için tşkr meleğim beni eskilere götürdün bir an.

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Tşkler Fatoş cuğum bende gittim bunu okurken çookk eskilere ... o aşkların hala daha güzel olduğunu düşünenlerdenim...

4. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ikiside kalmadı ne adam gibi seven adam,nede adam gibi seven kadın......güzeldi teşekkürler.

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    cok gzl bir paylasimdi... tskler abla...

6. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Rica ederim arkadaşlar okumanız bile çok önemli benim için... birşeyleri paylaşabilmek adına mutlu oldum...

Adam gibi seven Kadınlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lara - Adam Gibi Adam

Lara - Adam Gibi Adam

Bizim kaderimiz böyle dogustan hic sansimiz yok düsemedik dengi dengine mutluluğa hakkimiz yok Adam gibi adam yok nerde anam yada bize ras gelmez hele bakin bakin hele millete kare kare bize tek pas vermez yolunu tutan tutan bulafı hemen yutan bize lokma vermez Ne olacak bilmem halimiz kim mutlukim hangimiz severiz ihanet görürüz yine ask ister kalbimiz __________________
  3. Adam gibi...

Adam gibi...

Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin...
  4. adam gibi adam ne demek?

adam gibi adam ne demek?

adam ne demek adamın dibisin ne demek Mehmet Coşkundeniz, Twitter’dan “Adam gibi adam tarifiniz nedir?” diye sordu, kadınlar cevapladı. İşte kadınlardan adam gibi adam tarifleri:) Dürüsttür. Güven verir. Kadınına aşıktır. Ayrıldıktan sonra yaşananlara saygı duyar ve ayrıldığı kişiyi karalamaz. Maskesiz bir şekilde kadını kendine aşık eder. Özü sözü birdir. “Sen benden...
  5. Evli Erkekleri Seven Kadınlar!

Evli Erkekleri Seven Kadınlar!

Artık zamann öyle bir zaman ki kadınlar evli erkeklere aşık oluyor onlar için canlarını verecek duruma geliyorlar.Kadınları yani hemcisnlerimi bazen anlayamıyorum.Evli erkekten ne gibi bir beklintileri oluyor.Dünyada erkek mi yokk:D:D Evli Erkekleri Seven Kadınlar! Evli bir adam, bir kadını sever. Kadın tüm sıkıntıları göğüsler, erkekle birlikte olur. Çılgın bir aşk yaşanır. Sonra adam...

Sayfayı Paylaş