gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adam Gibi Sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adam Gibi Sözler 2012 Adam Gibi Sözler kısa Arkadaşlar adam olmayanlara kullanmak için sizden adam gibi sözler rica ediyorum 2012 adam gibi sözleride olur kısa adam gibi sözlerde olur artık allah ne verdiyse:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adam Gibi Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adam gibi...

Adam gibi...

Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin...
  2. Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri

Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri

Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri, Muck Dizisi Ada Çığ gibi şarkı sözleri istiyorum. Merhaba arkadaşlarım. Muck dizisinde Adanın söylediği Çığ gibi şarkısını dinlediniz mi, dinlediyseniz eminim sizde bittiniz o şarkıya. Ben şahsen bayıldım ve Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözlerini istiyorum sizden
  3. Yeni 2012 Adam Gibi Sözler

Yeni 2012 Adam Gibi Sözler

adam gibi sözler 2012 adam gibi sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'lerim, bu sayfamızda bizi ziyaret eden ve adam gibi sözler istiyorum diyen misafirimizinde isteği üzerine yeni adam gibi sözler paylaşıyoruz sizlerle :) Acaba kadın gibi sözlerde isteyen olacak mı :D:D:D:D İsteselerde o sözler nasıl olacak merakım geldi :D:D Biz Baba Parasıyla Değil, Ana Duasıyla Büyüdük Her Zaman Başımız...
  4. Adam Gibi Sözler

Adam Gibi Sözler

Adam Gibi Sözler arıyorum ben baktım nette pek beğenmedim inş sizden güze Adam Gibi Sözler çıkar :)
  5. Adam Gibi Kısa Sözler 2012

Adam Gibi Kısa Sözler 2012

Adam Gibi Sözler Adam Gibi Güzel Özlü Sözler Adam Gibi Sözler Kısa Facebook ve msnde kullanabileceğiniz adam gibi sözler başlığı altında topladığımız kısa özlü sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Herşey eskisi gibi Olsaydı Şimdi Seni Dünden Daha Çok Severdim OLmayacak Duaya Amin demem, Seni Ben Sevdim Vazgeçemem.. Rüyalarımdaki Kadar güzel Olsaydı Hayat Şimdi...

Sayfayı Paylaş