gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Adam gibi...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Neden düştün gözümden?
    Neden hislerin hep yalan?

Nedense biz seninle, mutluluğu,
    Paylaştık hep uzaktan

Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları
    Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı
    Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı?

Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme,

Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme.

Senin kokun, senin dokun, senin tadın yetmedi de,
    Sokaktaki köpek kadar, gururlu ol, bağır yüzüme

2. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Adam gibi...
    cok güzeldi emegine saglik canim sözler ve resimler harikaydi

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Adam gibi...

Beğenmene sevindim canım yorum için teşekkürler

Adam gibi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lara - Adam Gibi Adam

Lara - Adam Gibi Adam

Bizim kaderimiz böyle dogustan hic sansimiz yok düsemedik dengi dengine mutluluğa hakkimiz yok Adam gibi adam yok nerde anam yada bize ras gelmez hele bakin bakin hele millete kare kare bize tek pas vermez yolunu tutan tutan bulafı hemen yutan bize lokma vermez Ne olacak bilmem halimiz kim mutlukim hangimiz severiz ihanet görürüz yine ask ister kalbimiz __________________
  3. Adam gibi seven Kadınlar...

Adam gibi seven Kadınlar...

Artık her cümleyi yazıp yazıp siliyorum.. hiçbir şey yazamıyorum.. o kadar sahte o kadar telaşlı seviyorsunuz ki.. ne özneyi yerine koyabiliyorum ne de yüklem yüklem gibi duruyor cümlelerde.. ağzınızdan hemen seviyorum'u kusuyorsunuz karşınızdakinin yüzüne.. yapmayın nolur.. sevip sevip unutuyosunuz.. sonra kimi sevdiğinizi unutuyorsunuz.. sonra da sevmeyi unutuyorsunuz.. küçük ellerinize...
  4. adam gibi adam ne demek?

adam gibi adam ne demek?

adam ne demek adamın dibisin ne demek Mehmet Coşkundeniz, Twitter’dan “Adam gibi adam tarifiniz nedir?” diye sordu, kadınlar cevapladı. İşte kadınlardan adam gibi adam tarifleri:) Dürüsttür. Güven verir. Kadınına aşıktır. Ayrıldıktan sonra yaşananlara saygı duyar ve ayrıldığı kişiyi karalamaz. Maskesiz bir şekilde kadını kendine aşık eder. Özü sözü birdir. “Sen benden...
  5. Adam Gibi Sözler 2012

Adam Gibi Sözler 2012

Adam Gibi Sözler 2012 Adam Gibi Sözler kısa Arkadaşlar adam olmayanlara kullanmak için sizden adam gibi sözler rica ediyorum 2012 adam gibi sözleride olur kısa adam gibi sözlerde olur artık allah ne verdiyse:)

Sayfayı Paylaş