gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Adamdaki Boya bir bakinnnn....

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Adamdaki Boya bir bakinnnn.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Ömür Boyu Mutluluk

Bir Ömür Boyu Mutluluk

ömür boyu mutluluk bir ömür boyu mutluluklar Eşinizi seçerken fiziksel görünüş ve çekiciliğinden çok ruhsal ve kişilik sağlığıyla değerlendirmeye çalışın. Nişanlılık sürenizi 1 yıldan az tutmayın. Evliliğe seçeceğiniz adayların olayları yargılayış ve değerlendirme kriterlerinin size uyup uymadığını tartın. Şu an için kişiliklerimiz farklı ama ileride belki...
  2. Adamın biri....

Adamın biri....

Adamin biri hastalaniyor. O gun cani, ise gitmek istemiyor. Icinden Allah'a soyle bir dua edecegi tutuyor: - 'Allah'im, her gun ise gidip 8 uzun saat boyunca evim ve esimin rahati icin esek gibi calisiyorum. Esim ise sadece oturuyor. Ne olur, bir gun benim yerime gecip, ne kadar zor bir hayat yasadigimi gormesini sagla.' Hikaye bu ya, birdenbire adamin dilegi yerine geliyor. Adam,...
  3. Hayalimde Bir Adam Var!

Hayalimde Bir Adam Var!

Hayatıma katılmasını istediğim adamın özelliklerini sonunda belirledim. Boyu, posu, tipi, yüzü aşağı yukarı bir standarda oturuyor, yani beğendiğim erkeklerin bir ortalaması var. Ancak huyları konusunda kararsızdım. Artık biliyorum! Aşık olacağım erkek, “konuşmamız lazım” dediğimde bir problem olduğunu anlayacak ve korkup ortadan kaybolmayacak bir adam olmalı. Zaten önemli bir sorunum yoksa,...
  4. evli bir adamı seviyorum.

evli bir adamı seviyorum.

evli dediysem öyle karısıyla beraber yaşayan ve onunla isteyerek evlenen birisini kastetmiyorum. evlenmişler 2,5 yıl evvel ama 2. aylarından beri farklı şehirlerde yaşıyorlar. biz onunla bir sitede tanıştık. hani derler ya vuruldum. sanırım ben çarpıldım. o benim eksik yanımdı. 1 hafta yine öyle msnden konuşmaya devam ettik. sonra bana, sana daha fazla kötülük edemem dedi ve evli olduğunu...
  5. Polisan'dan yepyeni bir boya

Polisan'dan yepyeni bir boya

İç cehpe boyası Polisan Rush & Brush iç cehpe boyası Polisan yepyeni bir boya ile piyasaya girdi. Ürün raflarda yerini aldı bile. Adı Rush & Brush. Peki özelliği ne bu boyanın? Bu boyanın en büyük özelliği kullanıma hazır olması. Bu özelliği ile Rush & Brush Türkiye'nin tek kullanıma hazır dış cehpe boyası ünvanına sahip. bu boyanın diğer bir önemli özelliği ise yüksek ölçüde...

Sayfayı Paylaş