Erkeklerin gözü neden dışarıda olur bu sorunu yaşıyorsanız buyrun melekler

M

Misafir

Forum Okuru
Erkeklerin gözü neden dışarıda olur bu sorunu yaşıyorsanız buyrun melekler

Eşimin gözü hep dışarıda Erkeklerin gözü neden hep dışarıda oluyor ?

Öncelikle erkeklerin fıtrat olarak yaradılışlarında kadınlardan farklı olarak yumuşak karınlarının ölene kadar kadınlar olduğunu unutmayın kızlar. Sürekli olarak erkeklerin kafasında kadın figürü vardır. Oynaştan kalkmış erkek yeni bir güzel kadın gördüğünde emin olun bakar. Görür demiyorum bakın kızlar mutlaka ama mutlaka bakar. Peki erkeğin gözü neden dışarıda olur. Sorusunun tam da cevabı budur aslında yaradılış olarak sürekli tohumlarını atmak ister olay tamamen bundan ibarettir. Zaten İslamda erkeğin kadınlardan farklı yaratıldığı bir çok ayette geçmektedir.

erkeğin gözü sürekli dışarıda.jpg

Erkeğin gözünün dışarıda olmasının başlıca nedenleri şunlardır:

• Sevgisi azalmış artık sizden sıkılmış olabilir ya da bunlardan hiç birisi yukarıda yazdığımız sebeplerden dolayı gözü hep açtır.4
  • Ha ilgi isteyen erkeğe, gerekeni vermemiş iseniz gözü dışarıda olabilir.
  • Özellikle başka kadın mevzuunda bir kerecik şans verip onu affettiyseniz bu ona yeni gacılar için cesaret vermiştir.
  • Sürekli ailesinden bahsediyor kardeşlerini yerden yere vuruyorsanız.
  • Görümcelerle aranız iyi değil ise ya da bir eksik gedik buluyor iseniz.
  • Takılmayacak şeylere takıntılı ve sürekli üzerinde duruyor iseniz.
  • Hayatı kolaylaştırmak yerine zorlaştırıyor iseniz.

Bunlar erkeğin gözünün dışarıda olmasına nedendir kızlar. Tabiki konunun başında yazdığımız şeyi asla unutmayın. Zira bir erkek kündesini buldumu asla ama asla hayır diyemez. Şansı var ise mutlaka gözünü dışarıya diker yapacak bir şey yok bunların tamamı böyleldir. Sorsan yok derler ama emin olun duramazlar.

Bir kadının en büyük düşmanının başka bir kadın olduğunu lütfen unutmayın ve elinizdekinin kıymetini bilip aman kaptırmayın. Ne şişi yakın ne de kebabı hadi bakalım :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi on numara beş yıldız bir yazı olmuş. Malesef hayatım erkeklerin gözleri sürekli dışarıda. Öyle bakmıyorum gibi görünüyorlar ama çok fenalar çok. Ama emin olmamız gereken bir şey de var. Bir kadın kadar tehlikeli değiller. Vallahi gözlerini oyarım yani oyardım artık geçti bizden :D:D Sizler yine de erkeklerinize dikkat edin :D:D

@Mügü bebeğim bi iki kelam etseydin beğenmek yetmez tamam yaşlandın torun torba sahibi oldun da sen de bi iki kelam et bakalım haklı mı yazan arkadaş bunu ya da ben haksız mıyım ?

Tamam tamam çooook uzun zaman oldu helva yemeyeli. Biri ölse de güzel bi helva yesek yav. Yok mu çevrenizde ihtiyar bi teyze :D:D

Geri