gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adamın gözü dışardaysa..

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1- Belki de size olan sevgisi bitmiştir Uzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler, ayrılmak yerine, başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder.

2- Onunla yeterince ilgilenmiyorsanız

Kadınlar uzun süreli ilişkilerde eşlerine yeteri kadar ilgi göstermemeye başlar. Bu da zamanla erkeği kadından soğutur.

3- Eğer onu bir kez bile affettiyseniz

Çoğu kadın, eşi kendisini aldattığında bunu affeder. Bu da erkeğin yeniden ihanet etmesine cesaret kazandırır.

4- Sürekli dırdır edip duruyorsanız

Onu hiç dinlemeyip sürekli kendi fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsanız, partnerinizin aklına başkasının gelme ihtimali her zaman yüksektir.

5- Sık sık aldatma fırsatı buluyorsa

Hiçbir erkek sekse kolay kolay 'hayır' diyemez. Erkeğin ihanet için fırsatı varsa, bunu değerlendirmekten hiç çekinmez.

6- Başka kadınlar çok ilgi gösteriyorsa

Bir erkeğin başka kadınlar tarafından arzulandığını hissetmesi, egosunu okşar. Bu durumda aldatma kaçınılmazdır.

7- Sizi kandıracağına inancı tamamsa

Erkeklerin çoğu, 'Gözlerin görmediğini, kalp de hissetmez' sözüyle hareket eder ve eşini kandırabileceğine çok inanır.

8- İhanetin tadını bir kere bile aldıysa

İhanet, başka bir kadınla 'yasak ilişki' erkeklerin adrenalinini yükseltir. Bu heyecan, ihanetin de en büyük nedenidir.

9- Eğer siz de ona ihanet ettiyseniz

Erkek, eğer partneri tarafından ihanete uğrarsa kendisi de aynı yolu seçer ve partnerinden ihanet ederek intikam alır.

10- Cinsel hayatınız monotonlaşmışsa

Evlilik, zaman içinde giderek **** hayatını de monotonlaştırır. Bu da en büyük ihanet nedenlerinden biridir.

Adamın gözü dışardaysa.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adamın gözü dışardaysa!

adamın gözü dışardaysa!

Uzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler, ayrılmak yerine, başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder. 2- Onunla yeterince ilgilenmiyorsanız Kadınlar uzun süreli ilişkilerde eşlerine yeteri kadar ilgi göstermemeye başlar. Bu da zamanla erkeği kadından soğutur. 3- Eğer onu bir kez bile affettiyseniz Çoğu kadın, eşi kendisini aldattığında bunu affeder. Bu da erkeğin...
  2. Dünyanın gözü bu adamda

Dünyanın gözü bu adamda

Elinde bir çatal çubuk! Arazide su arıyor, o bu yöntemiyle dünyayı inandırdı ama öğrenciyken hocasını asla! İnanılmaz ama o tarihin çok eski çağlarından beri Anadolu'da uygulanan ilginç bir medotla dünyanın gözdesi oldu. Elindeki çubukla su arayan Gültekin'in hüneri suyla sınırlı da değil! O, "çatal çubukla" maden ve petrol kaynaklarını da şıp diye buluyor. Jeoloji Yüksek Mühendisi...
  3. dışarı çııııııık

dışarı çııııııık

çık dışarı! - hocam? - çık dışarı dedim. - hocam neden ben? sadece ben mi güldüm ya? - dışarı çıkar mısın!? - tamam ya özür dilerim, kusura bakma hocam. bir daha olmaz. - ya sen çık ya da ben çıkacam! - siz kalın ben çıkarım, ayıp olmasın, dersi bölmeyeyim şimdi eheh.. iyi dersler... - kim o konuşanlar? ümit, mert ikiniz dışarı.. - ama hocam? - dışarı çıkın.. - hocam biz...
  4. göz yanılması (adam marilyn monroe oluyor ilginç)

göz yanılması (adam marilyn monroe oluyor ilginç)

gözlerinizi kısarak bakmalısınız.

Sayfayı Paylaş