gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Adamın Yüzünü Istedin Yere Cek

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Burdan

İyi eğlenceler:D

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Adamın suratı allak bullak oldu:D

Adamın Yüzünü Istedin Yere Cek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adamın Atlamadığı Yer Kalmadı...

Adamın Atlamadığı Yer Kalmadı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çocuğu Büyük Adam Yerine Koymak

Çocuğu Büyük Adam Yerine Koymak

Çocuğu büyük adam yerine koymak nasıl olacaktır. Evinize çok saygı ve sevgi duyduğunuz bir misafir gelse, siz ona nasıl davranırsınız? Özellikle çocuğunuza bu kişinin yanında nasıl muamele edersiniz? Bunu gözünüzün önüne getirin ve çocuğunuzu ciddiye alınız. Mesele bu kadar basittir. Böyle bir misafirinizi çocuk ile birlikte olduğunuz zaman hayalinizde baş köşeye oturtunuz, sanki o varmış...
  3. Yer Çekimine Karşı Koyan Adam ...

Yer Çekimine Karşı Koyan Adam ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. çocuğu büyük adam yerine koymak

çocuğu büyük adam yerine koymak

Çocuğu büyük adam yerine koymak nasıl olacaktır. :) Evinize çok saygı ve sevgi duyduğunuz bir misafir gelse, siz ona nasıl davranırsınız? Özellikle çocuğunuza bu kişinin yanında nasıl muamele edersiniz? Bunu gözünüzün önüne getirin ve çocuğunuzu ciddiye alınız. Mesele bu kadar basittir. Böyle bir misafirinizi çocuk ile birlikte olduğunuz zaman hayalinizde baş köşeye oturtunuz, sanki o varmış...
  5. TV Dizileri ve Cekim yerleri

TV Dizileri ve Cekim yerleri

televizyon dizileri fatmagülün sucu ne nerede cekiliyor öyle bir gecer zamanki adini feriha koydum hakkindaki tüm bilgiler icin meleklermekani.com selam kizlarrr.. bende merak ediyordum bir kac dizinin setlerini ve nerede cektiklerini, sonunda internette gezerken rastladim tüm bilgilere + sizlerle paylasmak istedim. Hani olurda sizde merak edipte, orada resim cekilmek isterseniz diye ;)...

Sayfayı Paylaş