gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

adamların nasıl kavga ettiğine bakın:)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

Ce: adamların nasıl kavga ettiğine bakın:)

hehehehe ellerine saglık...

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: adamların nasıl kavga ettiğine bakın:)

harıka olmus

4. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: adamların nasıl kavga ettiğine bakın:)

Keşke tüm kavgalar böyle esprili olsa
    paylaşım için teşekkürler güzeldii :)

adamların nasıl kavga ettiğine bakın:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adamdaki uyanıklığa bak:))

Adamdaki uyanıklığa bak:))

Adamdaki uyanıklığa bak:)) Marlboro firması ilk kurulduğunda işleri çok kötüye gidiyormuş. Şirket iflâsın eşiğindeyken bir adam gelmiş, "Satışları bir ayda 3 katına çıkarırım ama bunun karşılığında da şirketin yarısına ortak olurum. Yok, çıkaramazsam ömrümün sonuna kadar fabrikada bedava tütün sararım!" demiş. Malboro'nun sahipleri zaten çıkmaz sokaktaymış, "Bir haftaya...
  2. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  3. en sık kavga ettiği nedenleri ve çözümleri

en sık kavga ettiği nedenleri ve çözümleri

sevgiliyle kavga nedenleri sevgiliyle kavga sonrası Endişelenmeyin en mutlu çiftler bile kavga ediyor. Çiftlerin en sık kavga ettiği nedenleri ve çözümlerini bilirseniz önleminizi alıp "ufak sıyrıklarla" atlatabilirsiniz. Bazen sevgilinizle öyle saçma konularda kavga edersiniz ki ileride geriye dönüp baktığınızda pişmanlık duyarsınız. Küçük ya da büyük bütün tartışmalar...
  4. Ettiğim yemini nasıl bozabilirim :/

Ettiğim yemini nasıl bozabilirim :/

Ben bir konu hakkında bir yemin etmiştim ama artık bu yeminimi bozmak istiyorum.Arkadaşlarım bozamayacağımı söylüyor ama sadaka falan versem bozamazmıyım yine ?
  5. Kavga Ettikten Sonra Bunları Sakın Yapmayın!

Kavga Ettikten Sonra Bunları Sakın Yapmayın!

kavga ettikten sonra, kavga ettikten sonra söylenen sözler, eşle kavga etmek Sevgili melekler, evli çiftlerin arada bir tartışması, farklı fikirlerin arkasında durmaları gayet doğal bir davranıştır. Önemli olan ortak bir paydada birleşebilmek, karşıdakinin fikirlerine değer verebilmek ve tartışma sonrası olumlu davranışlar sergileyebilmektir. İnanın bu ilşkinizi daha sıkı tutacaktır. Peki...

Sayfayı Paylaş