gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

adamların verdiği inanılmaz emeklere bakın!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. semiramis

semiramis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: adamların verdiği inanılmaz emeklere bakın!!!

Emeğine sağlık canım teşekkürler

3. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

harıka bırsey olmus yaa süper valla emegine saglık

4. sümeyye

sümeyye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

erkekler bu emeği eşlerine sevdiklerine verseler dünya daha güzel bir yer olurdu bu arada harikasın çok güzel bir buluş

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

cok emek vakit harcanmis ama degmis bence cok guzel birsey cikmis ortaya

6. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben böle şeyleri gördükçe kendimi çok işe yaramaz hissediyorum yahu

adamların verdiği inanılmaz emeklere bakın!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adamdaki uyanıklığa bak:))

Adamdaki uyanıklığa bak:))

Adamdaki uyanıklığa bak:)) Marlboro firması ilk kurulduğunda işleri çok kötüye gidiyormuş. Şirket iflâsın eşiğindeyken bir adam gelmiş, "Satışları bir ayda 3 katına çıkarırım ama bunun karşılığında da şirketin yarısına ortak olurum. Yok, çıkaramazsam ömrümün sonuna kadar fabrikada bedava tütün sararım!" demiş. Malboro'nun sahipleri zaten çıkmaz sokaktaymış, "Bir haftaya...
  2. Emek..

Emek..

Rüyada çalışmak, ekmek, biçmek, emek çok iyidir ve yapılan işin karşılıksız kalmayacağına, mutlaka ödülünün alınacağına işarettir.
  3. Bu değişim inanılmaz! Bir bakın...

Bu değişim inanılmaz! Bir bakın...

makyajla inanılmaz değişim makyajla değişim video makyaj değişimi videoları Bu değişim inanılmaz! Bir bakın Kadınların elinde inanılmaz bir güç var hele de işini bilen ellerde nasıl değiştiklerini görünce şaşırıp kalıyorsunuz Yüzünde çok fazla makyaj olan kadınlardan kaçınmak gerektiğini düşünür bir çok kişi. Haksız da değiller çünkü kadınların elindeki inanılmaz güç olan makyaj kendi...
  4. İnanılmaz! İnek adam öldürdü

İnanılmaz! İnek adam öldürdü

İnanılmaz olay Samsun'da yaşandı. Ahırda hayvanların bakımını yapan yaşlı adam gözü dönmüş ineğin saldırısına uğradı. Samsun'da ineğin saldırısı sonucu ağır yaralanan kişinin, tedavi gördüğü hastanede öldüğü bildirildi. Edinilen bilgiye göre, bir süre önce merkez Çanakçı Köyü'nde meydana gelen olayda, evinin yanındaki ahırda hayvanlarının bakımını yaptığı sırada...
  5. saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

Sayfayı Paylaş